فهرست
برانکو برنمی‌گردد؛ مقصد او عربستان است!
برانکو برنمی‌گردد؛ مقصد او عربستان است!

برانکو برنمی‌گردد؛ مقصد او عربستان است!

آی اسپورت - همان روزی که برانکو ایوانکوویچ و دستیاران کرواتش تصمیم گرفتند تمام وسایل خود را در ایران جمع کرده و با هزینه بالایی به کرواسی بفرستند، می‌شد حدس زد که این رفتن دیگر بازگشتی ندارد. طبیعی بود وقتی برانکو در چهار فصل حضورش در ایران بتواند یک نایب قهرمانی و سه قهرمانی در لیگ، یک نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان و یک قهرمانی در جام حذفی کسب کند، بین کشورهای خاورمیانه خواهان زیادی پیدا کند. مسئولان باشگاه الاهلی عربستان جدی‌ترین مشتری برانکو بودند که بعد از پایان فصل فوتبالی ایران خیلی زود قرار ملاقات را با برانکو ایوانکوویچ ترتیب دادند و برای فصل آینده با این مربی به توافق رسیدند، توافقی که وقتی رسانه‌ای شد مسئولان باشگاه پرسپولیس به تکاپو افتادند تا به هر شکلی که هست پول برانکو را تهیه کنند تا این مسئله بهانه‌ای برای جدایی پرفسور نشود.

البته مسئولان پرسپولیس پیش از این آن‌قدر به برانکو بدقولی کرده بودند که در نهایت او مجبور شد توسط وکیلش نامه‌های متعددی را به باشگاه پرسپولیس برای دریافت پولش بفرستد و در نهایت هم این باشگاه در تاریخ‌های تعیین شده به سرمربی خود پرداختی نداشت،‌ مسئله‌ای که منجر به از اعتبار خارج شدن قرارداد فصل آینده برانکو با پرسپولیس شد.

مدیران باشگاه پرسپولیس بارها مدعی شده‌اند که برانکو با این باشگاه قرارداد دارد و چنانچه پولش را تا روز دوشنبه هفته آینده بدهند او به ایران باز خواهد گشت، اما واقعیت امر این است که قرارداد سال آینده برانکو از اعتبار خارج شده و حتی اگر برانکو به ایران برگردد برای فصل آینده قرارداد جدیدی را با پرسپولیس امضا خواهد کرد. بی‌دلیل نبود که مدیران باشگاه پرسپولیس قبل از اینکه برانکو راهی کرواسی شود اصرار داشتند او قرارداد دیگری را با این باشگاه با تاریخ‌های سه و یا پنج ساله امضا کند، اما او زیر بار نرفت و تأکید داشت قبل از هر مذاکره‌ای باید با وی تسویه حساب شود.

همه‌ی تلاش مدیران باشگاه پرسپولیس این است که هر چه سریع‌تر پول برانکو را به وی پرداخت کنند تا حداقل در صورت  عدم بازگشت برانکو آنها مقصر معرفی نشوند، اما طبق اطلاعاتی که به دست آوردیم، پرفسور حتی اگر پولش را هم بگیرد احتمال بسیار کمی دارد که به ایران برگردد و مقصد نهایی او عربستان خواهد بود. برانکو حتی در مصاحبه با یکی از سایت‌های خبری کرواسی هم گفته بود تابستان ایران را ترک می‌کند.

تسنیم

۱۰ ۱۲  
آی اسپورت
2019-06-12 20:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۲ نظر
...
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۲۹
تلاشی که خبردلارهای تاسی واسه فرستادن برانکو به عربستان دارن خود مدیران الاهلی ندارن. ترس نداره که شماها که عادت کردین
farshid
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۴۴
این خبر سوخته هست. خوابی؟؟
حمید
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۵۹
در ادامه ی تلاش های نظام ( تسنیم ) برای تخس کردن قهرمانی لیگ بین تیم های دیگر و ایجاد شادی و نشاط در سایر طرفداران فوتبال به جهت فراموشی فلاکت عمومی.احتمالا باید قبول کردن که احتمالا این تصمیم (بیرون کردن برانکو) گرفته شده و بازوهای رسانه ای مدتهاست نقش توجیه کننده ی این اتفاق را دارند.
اوشاق
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۳۱
..
سعید از خوزستان
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۳۳
خاک تو سرتون با چهل ملیارد هم نتونستین نگهش دارین
۷
داوود
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۳۵
هری بژی کی‌روش. خاک تو سر دلال کروات
دلال چهار ساله شمارو بله بله:)))
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۰۸
از اهل خانواده بپرسین
قلب زنجان به عشق تراکتور میتپد
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۳۷
خخخخ با گدا بازی و پول بیت المال و کمک وزیر هم نتونستن پوخفسور رو نگه دارن
.
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۱۳
با وعده لیسیدن استوکس رو نگه دارید تا بعد
رستم
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۴۰
...
رستم
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۴۰
..
.
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۱۴
دقت کردین تا یه خبر از رفتن برانکو منتشر میشه تاسی ها با چه ذوقی میریزن و کامنت میذارن خخخخ بدبخت ها از سایه برانکو هم میترسن البته ترسیدن از پدر مشکلی نداره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر