فهرست
نقطه ضعف بزرگ الغرافه؛ دروازه‌بان بی‌حواس!
نقطه ضعف بزرگ الغرافه؛ دروازه‌بان بی‌حواس!

نقطه ضعف بزرگ الغرافه؛ دروازه‌بان بی‌حواس!

آی اسپورت – دومین حریف تراکتورسازی تبریز در لیگ قهرمانان آسیا تیم الغرافه قطر است. تیمی که در میانه‌های جدول لیگ ستارگان قطر قرار دارد و با جذب وزلی اسنایدر و مهدی طارمی خودش را در نیم‌فصل دوم لیگ قطر و البته لیگ قهرمانان آسیا تقویت کرده است. در حالی که بیشتر حواس رسانه‌های ایرانی در این بازی به تقابل طارمی و اسنایدر با تراکتورسازان ست، اما چیزی که بیشتر اهمیت دارد و در بازی‌های این تیم جلب توجه می‌کند، ضعف خط دفاع و دروازه این تیم است.

الغرافه در 17 بازی خود در لیگ ستارگان قطر 30 گل دریافت کرده و این میانگین تقریبا دو گل خورده در هر بازی را نشان می‌دهد. در کارنامه این فصل الغرافه باخت‌های با 3، 4 و 5 گل هم دیده می‌شود و این نشان از ضعف بزرگ این تیم در دفاع و دروازه دارد. این ضعف در بازی اول الغرافه در لیگ قهرمانان آسیا هم کاملا به چشم آمد و باعث شکست 3-2 این تیم در برابر الجزیره امارات شد. تراکتورسازان اگر باهوش باشند می‌توانند به راحتی از همین نقاط ضعف به حریف ضربه بزنند. مرور دو گل از 3 گل الجزیره می‌تواند در نشان دادن این ضعف به ما کمک کند.

 

گل اول الجزیره
گل اول الجزیره

این صحنه گل اول الجزیره است. جایی که سانتر هافبک الجزیره با اشتباه و غافلگیری دروازه‌بان الغرافه یعنی قاسم برهان مستقیما وارد دروازه الغرافه شد. زاویه سانتر شدن توپ و البته باز شدن دروازه الغرافه در این صحنه به خوبی گویای ضعف قاسم برهان است.  

 

گل سوم الجزیره
گل سوم الجزیره

این قاب هم صحنه گل سوم الجزیره است. جایی که احمد ال‌اتاس از فاصله‌ای بسیار دور و با شوتی غافلگیرکننده دروازه برهان را باز می‌کند. برهان در این صحنه جاگیری خوبی نداشت و هیچ واکنشی هم نسبت به شوت بازیکن حریف نشان نداد.

۱۳ ۱  
آی اسپورت
2018-02-18 16:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امین
يكشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۶
ایشالا با برد تراکتور
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر