فهرست
استقلال و منتظری: داستان دنباله دار
استقلال و منتظری: داستان دنباله دار

استقلال و منتظری: داستان دنباله دار

آی اسپورت- پژمان منتظری همچنان دور از استقلال است. بازیکنی که پیشنهادی از الاهلی و تیمهای خارجی ندارد ولی فعلا پای میز مذاکره با آبی ها هم نمی نشیند. او خیال منصوریان را راحت کرده که در لیگ هفدهم برای تیمی جز استقلال بازی نمی کند ولی خواسته هایی دارد.

منتظری سابقه یک فصل بازی کنار منصوریان را در لیگ هفتم دارد. سرمربی استقلال هم منتظری را درست مثل حیدری و رحمتی و ابراهیمی جزو بزرگترهای تیمش می داند و به همین دلیل هم هست که با او درباره فصل بعد مشورت هایی کرده است.

خواسته اصلی منتظری از منصوریان این است که تیمی بین المللی تر با بازیکنان باتجربه تر بسازد. استدلال او هم اتفاقات بازی با العین در امارات است که باعث یک آبروریزی تاریخی شد. منتظری نشست با استقلالی ها و عقد قرارداد را عقب انداخته تا شرایط این تیم را ارزیابی کند هرچند او درنهایت به استقلال می ‌آید اما منتظر است که بازیکنان خریداری شده تیم را بیشتر رصد کند.

حسن بیت سعید و سجاد شهباززاده؛ این دو نفر تنها خریدهای این فصل استقلال هستند. آبی ها در این فصل بیشتر قصد تمدید قرارداد بازیکنان فعلی شان را دارند ولی منتظری معتقد است استقلال باید سهمیه های لیگ برتری اش را با دقت بیشتری پر کند.

به همین دلیل هم او پیشنهاد داده جباری به استقلال برگردد چون این تیم درست بعد از رفتن شماره 8، هرگز جانشینی برای او نداشته است. استدلال منصوریان هم حضور جوانانی مثل اسماعیلی و کریمی و برزای و حسینی و زکی پور و نورافکن است. منتظری هنوز نگران استقلال لیگ هفدهم است که باید در آسیا هم حضور داشته باشد و معتقد است این تیم همچنان با کمبود بازیکن باتجربه و بین المللی روبروست. منصوریان اما می گوید جوانان او بعد از پشت سر گذاشتن لیگ شانزدهم و حضور در لیگ قهرمانان آسیای فصل بعد، تجربه لازم را پیدا کرده اند.

مذاکرات منتظری و منصوریان و استقلالی ها همچنان ادامه دارد. به همین دلیل هم هست که موتیف حرفهای منصوریان و توفیقی و افتخاری درباره عقد قرارداد با منتظری در یکی، دو هفته اخیر همیشه اینطور بوده:«احتمالا در چند روز آینده با او قرارداد می بندیم».

۵    
آی اسپورت
2017-06-18 20:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر