فهرست
استقلال، مصدومیت، لیگ قهرمانان؛ چه مثلثی!
استقلال، مصدومیت، لیگ قهرمانان؛ چه مثلثی!

استقلال، مصدومیت، لیگ قهرمانان؛ چه مثلثی!

آی اسپورت – دیروز از اردوی ذوب‌آهن خبر رسید که خالد شفیعی در تمرین این تیم مصدوم شده و یک ماه نمی‌تواند بازی کند. به این ترتیب او بازی امروز تیمش مقابل استقلال را از دست داد تا سریال مصدومیت‌ها در بازی‌های این فصل استقلال در لیگ قهرمانان آسیا ادامه پیدا کند. مصدومیت برای استقلال و حریفانش در آسیا کابوس بزرگی است که به نظر می‎‌رسد حالاحالاها ادامه خواهد داشت.

الهلال بزرگ‎ترین قربانی

از چند هفته قبل از شروع لیگ قهرمانان آسیا، اخباری از مصدومیت چند ستاره کلیدی الهلال منتشر شده بود. ابتدا به نظر می‌رسید که این فقط یک بازی رسانه‌ای از سوی این باشگاه باشد اما وقتی فهرست آسیایی این تیم منتشر شد در آن خبری از نام عمر خریبین و کارلوس ادواردو نبود. علاوه براین نواف عابد هم مصدوم شد و لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد. عبداله عطیف و سلمان فرج هم در چند مقطع مصدوم شدند و چند بازی آسیایی تیم‌شان را از دست دادند.

العین خوش‌شانس‌تر از الهلال

العین در بازی رفت با استقلال، به جز محمد عبدالرحمان تمام بازیکنانش را در اختیار داشت اما قبل از بازی برگشت با استقلال، کایو مهاجم برزیلی این تیم مصدوم شد و به تهران نیامد. در اتفاقی عجیب، شحات حسین مصری هم در تمرین قبل از بازی با استقلال مصدوم شد و ترکیب العین تغییر کرد. البته این تیم هر چه بابت مصدومیت بازیکنانش متضرر شد، از داوری‌های مسابقاتش حسابی سود برد. در 3 بازی خانگی العین در مرحله گروهی، داوران 6 پنالتی برای این تیم گرفتند.

استقلال هم چیزی کم نداشت!

اما خود استقلال هم در لیگ قهرمانان آسیا مصدومیت‌های عجیب و زیادی را تجربه کرد. از قبل از آغاز این مسابقات، غیبت مهدی قائدی، لئاندرو پادوانی، بهنام برزی و محسن کریمی به دلیل مصدومیت‌هایی طولانی‌مدت قطعی بود. پژمان منتطری در بازی رفت با الهلال به دلیل مصدومیت غایب بود. حسین حسینی در بازی رفت با العین مصدوم شد و دور برگشت بازی‌ها را به طور کامل از دست داد. مامه تیام در بازی برگشت با الریان غایب بود و گفته می‌شود به بازی امروز مقابل ذوب‌آهن هم نخواهد رسید. ضمن اینکه فرشید باقری در همان دقایق اولیه بازی برگشت با الهلال مصدوم و تعویض شد. با این اوصاف به نظر می‌رسد مصدومیت در این فصل، به استقلال و حریفانش گره خورده و قرار نیست دست از سر این تیم ها بردارد.  

۴ ۴  
آی اسپورت
2018-05-08 19:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
((
سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۰۳
یعنی واقعا نبود امثال قائدی و برزای و پادوانی رو با غیبت ستاره های الهلال مقایسه میکنید؟
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۱۰
درجواب ((:

آخی طفلی ، منظورت از ستاره های الهلال آقای اسمشو نیاره (عمر خربین)

عمویی خجالت نداره که ، قشنگ منظورتو برسون .
۷ ۱
مارال
سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۴۱
ستاره هایی مثل خریبین ! قشنگ روشن شد ؟!
فک نکنم مخت الان از شدت روشنایی میسوزه
۳
علی
سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۱۶
یه تیم هم هست که وقتی همه بازیکنهاشو داره از تیم های درجه 2 عربی سه تا سه تا گل میخوره و هواداراش باز بهش میگن طوفان سرخ آسیا
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر