فهرست
حرف آخر استرا: ۱۱۰ هزار دلار و قرارداد یکساله
حرف آخر استرا: ۱۱۰ هزار دلار و قرارداد یکساله

حرف آخر استرا: ۱۱۰ هزار دلار و قرارداد یکساله

آی‌اسپورت-  مدیران استقلال ظاهرا در آخرین مذاکرات خود با آندره آ استراماچونی به راه حل جدیدی رسیده اند که در آن امکان بازگشت این مربی ایتالیایی وجود دارد. روز گذشته بود که استراماچونی نه خودش در تمرین  استقلال شرکت کرد و نه اجازه حضور دستیارانش را داد تا شرایط یک شب قبل از بازی با پیکان در هفته چهاردهم به حالت بحرانی در بیاید.

 مدیران استقلال شب گذشته در جلسه با بازیکنان به آنها اطمینان دادند که استراماچونی به تمرینات برخواهند گشت اما اتفاق اصلی ساعت ۵:۳۰ صبح امروز رخ داد، جایی که این مربی ایتالیایی از کشور خارج شد تا بهت و حیرت در اردوی استقلال بیش از گذشته شود.

 اما بعد از خروج استراماچونی از ایران مدیران استقلال و مدیران ارشد وزارت ورزش از طریق مناسبات سیاسی یک بار دیگر دست به کار شدند تا هرطور شده این مربی را به ایران برگردانند. گفته می شود مدیران استقلال بعد از ظهر امروز موفق شده اند وکیل ایتالیایی استراماچونی را پیدا کنند و در این تماس  او شرط نهایی این مربی برای بازگشت به جمع آبی ها را اعلام کرده است.

 وکیل استراماچونی به مدیران استقلال اعلام کرده است که در صورتی که تا فردا ۱۱۰ هزار دلار پول نقد به این سرمربی ایتالیایی در ترکیه تحویل داده شود و البته قرارداد سال دوم او فسخ شود این مربی حاضر است به ایران برگردد و برای بازی با شاهین بوشهر در هفته پانزدهم لیگ برتر روی نیمکت آبی ها بنشیند.

 موضوع فسخ قرارداد سال دوم استراماچونی خواسته ای است که سرمربی ایتالیایی استقلال بیش از یک ماه است که آن را به مسوولان باشگاه اعلام کرده است و البته مورد توافق اعضای هیئت مدیره نیست اما گفته می شود مدیران استقلال با توجه به اتفاق های رخ داده امروز حاضر شده اند زیر بار آن بروند. یک منبع آگاه در باشگاه استقلال در گفت و گو با ورزش سه این خبر را تایید کرد.

۲ ۳  
آی اسپورت
2019-12-10 01:24:00
نظر دهید

۳ نظر
مكتب احمق ها
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸، ۰۸:۴۲
خوب اگه الان این ذلت رو قبول كنن و قرارداد یك ساله رو قبول كنن و هر چی این یارو گفت قبول كنن و برگرده خوب اخر فصل بالاخره میره دوباره این كیسه كشای بی مغز میان میگن تیممون ثبات نداره و مدیر بی كفایت و از این حرفا دقیقا مثل قضیه رحمتی كه چند ماه پیش بدبختو رو فحش میدادن عامل ناكامی تیم میدونستن و میگفتن برو گمشو وقتی یارو میره میگن چرا تغییرات تیم ما زیاده مثل و منتظزی و خیلی های دیگه
۴
shl
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸، ۰۸:۵۵
خوب درسته دیگه الان میگن اقا هر طور شده استرا باید برگرده اینا میرن قبول میكنن میارن اخر فصل كه طرف رفت میگن تیم ثبات نداره و فلان و بهمان نمیگن خودمون قبول كردیم تحت هر شزایطی طرف برگرده و اون شرایط هم قرارداد یك ساله بود خوب قرار داد یك ساله یعنی چی یعنی اخر فصل میخوام برم دیگه
۳
محسن
سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۵۸
نمیگن ثبات نیست و مربی پول پرست بود و قالتاق. میگن وزیر پرسپولیسیه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر