فهرست
پیش بازی آرسنال- کریستال پالاس؛ آغاز دشوار پالاس بدون پالیس
پیش بازی آرسنال- کریستال پالاس؛ آغاز دشوار پالاس بدون پالیس

پیش بازی آرسنال- کریستال پالاس؛ آغاز دشوار پالاس بدون پالیس

آی اسپورت- کریستال پالاس در حالی فصل جدید رقابت های لیگ برتر را با دیدار مقابل آرسنال آغاز می کند که تنها 48 ساعت پیش از آن، تونی پالیس، سرمربی تیم، با توافق دو جانبه از این باشگاه جدا شد.

این مربی باتجربه که فصل گذشته جانشین یان هالووی در سلهرست پارک شد، این تیم را در بین سه تیم پایین جدول تحویل گرفت و در نهایت به رتبه یازدهم جدول رساند.

اما او که به عنوان مربی فصل لیگ برتر انتخاب شد، از سیاست نقل و انتقالات این باشگاه اصلا راضی نبود و بعد از بحثی که با استیو پریس، رئیس باشگاه داشت، در نهایت تصمیم به جدایی گرفت. کیث میلن که در حال حاضر به عنوان سرمربی موقت، هدایت پالاس را برعهده دارد، می تواند در دیدار امروز از فریزیر کمپبل و برد هانگلند استفاده کند اما تردیدهایی در مورد استفاده از دیمین دلینی، آدرین ماریاپا و جاناتان ویلیامز که مصدوم هستند، وجود دارد.

برخلاف کریستال پالاس، اوضاع در آرسنال کاملا خوب است. آنها بعد از پیروزی 3-0 مقابل منچسترسیتی در کامیونیتی شیلد، با اعتماد به نفس کامل پای به این دیدار می گذارند. سانتی کاسورلا، آرون رمزی و الیویه ژیرو که مقابل سیتی گل زدند، به همراه خریدهای تابستانی باشگاه، دبوشی، کالوم چمبرز و الکسیس سانچس، همگی احتمالا امروز بازی خواهند کرد.

از بین خریدهای تابستانی توپچی ها، حضور الکسیس سانچس با انتقالی 40 میلیون یورویی، به طور ویژه هواداران آرسنال را به موفقیت تیم شان امیدوار کرد. از سوی دیگر، قهرمانی فصل گذشته آرسنال در جام حذفی هم فشارها را از روی این تیم کاهش داده است.

لورن کوشیلنی که از ناحیه پاشنه آشیل مصدوم بود، احتمالا به دیدار امروز می رسد اما آبو دیابی، تئو والکات، ریو میایچی، سرژ گنابری و داوید اوسپینا، همگی مصدوم هستند. ضمن اینکه ونگر اعلام کرد پر مرتساکر، لوکاس پودولسکی و مسوت اوزیل، ستاره های آلمانی تیمش، که به تازگی به تمرینات برگشتند، در این دیدار حضور نخواهند داشت.

این دیدار از ساعت 21 امشب به وقت ایران آغاز می شود.

     
آی اسپورت
2014-08-16 10:17:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر