فهرست
پیش بازی منچستریونایتد- سوانسی: آغاز رسمی عصر فن خال
پیش بازی منچستریونایتد- سوانسی: آغاز رسمی عصر فن خال

پیش بازی منچستریونایتد- سوانسی: آغاز رسمی عصر فن خال

آی اسپورت- برای دومین فصل پیاپی، منچستریونایتد با مربی جدید، فصل را مقابل سوانسی آ؛از می کند.

دیوید مویس که حضورش در الدترافورد تنها 10 ماه به طور انجامید، فصل را با پیروزی 4-1 مقابل سوانسی در ورزشگاه لیبرتی آغاز کرد اما در نهایت شیاطین سرخ به رتبه هفتم جدول رضایت دادند. فن خال که با هلند در جام جهان 2014 در رتبه سوم قرار گرفت، با دیدار امروز، رسما کارش را در الدترافورد آغاز می کند.

سوانسی فصل گذشته در دور سوم جام حذفی، اولین پیروزی اش در الدترافورد را به دست آورد و سرمربی این تیم، گری مانک، خوشحال است که اکنون کسی با قطعیت از پیروزی یونایتدها صحبت نمی کند.

منچستریونایتد در تابستان لوک شاو و آندر ارره را به خدمت گرفت؛ هرچند آنها در این دیدار نمی توانند از شاو، به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ، استفاده کنند. جانی اونز، رافائل، آنتونیو والنسیا و دنی ولبک، همگی به دلیل آسیب دیدگی، آخرین بازی پیش فصل تیم شان مقابل والنسیا را از دست دادند و حضورشان در دیدار امروز هم در هاله ای از ابهام قرار دارد.
مایکل کریک هم که از ناحیه قوزک پا تحت عمل جراحی قرار گرفته، همچنان دوران نقاهت را سپری می کند؛ ضمن اینکه رابین فن پرسی هم به تازگی از تعطیلات برگشته و هنوز آماده بازی نیست؛ فن خال هم تایید کرد که او در دیدار امروز به میدان نخواهد رفت.

اما سوانسی نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی داشت. پابلو ارناندس، چیکو فلورس، ین دیویس و مایکل ورم این باشگاه را ترک رکدند و میچو نیز به طور قرضی راهی ناپولی شد. در مقابل، لوکاش فابیانسکی، بافه تمبی گومیس و جفرسون مونترو احتمالا در دیدار امروز، اولین بازی رسمی شان را برای سوانسی انجام خواهند داد و ژیلفی سیگوردسون هم دومین فصل حضورش در این باشگاه را آغاز خواهد کرد. لئون بریتون، ماروین امنس و جی فولتون همگی به دلیل آسیب دیدگی این دیدار را از دست خواهند داد.

این دیدار از ساعت 16:15 امروز به وقت ایران آغاز خواهد شد.

     
آی اسپورت
2014-08-16 10:21:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر