فهرست
مونتلا: غیبت کوادرادو، ارتباطی به شایعه رفتنش به بارسا ندارد
مونتلا: غیبت کوادرادو، ارتباطی به شایعه رفتنش به بارسا ندارد

مونتلا: غیبت کوادرادو، ارتباطی به شایعه رفتنش به بارسا ندارد

آی اسپورت- وینچنزو مونتلا، سرمربی فیورنتینا، دلیل عدم حضور خوان کوادرادو در فهرست تیمش برای دیدار مقابل رئال مادرید را محرومیت او از اولین دیدار فصل جدید سری آ اعلام کرد.

بارسا به شدت به دنبال به خدمت گرفتن این ملی پوش کلمبیایی است و غیبت او در سفر بنفش ها به ورشو برای دیدار مقابل رئال مادرید، به شایعات قوت بخشید اما مونتلا تاکید کرد که غیبت کوادرادو و فاکوندو رانکولیا ارتباطی به جدایی احتمالی آنها ندارد.

او به خبرنگاران گفت:\" ما حقیقت را میگوییم. این دو بازیکن برای اولین بازی لیگ محروم هستند و دلیلی وجود نداشت آنها را برای این بازی به ورشو بیاوریم. جوزپه روسی در این بازی هم به میدان نخواهد رفت چرا که در جلسات تمرین دچار مصدومیت زانو شده است.\"

مونتلا همچنین در مورد بازی مقابل رئال، گفت:\" ما در یک ورزشگاه زیبا مقابل رئال مادرید بازی خواهیم کرد. من مطمئنم که این بازی به توقعات پاسخ خواهد داد. مثل همیشه تلاش میکنیم بازی خوبی انجام دهیم وفروتنانه برای برد به میدان می‌رویم. ما میدانیم چه توانی داریم. فیورنتینا برای بازیها به یک شکل آماده میشود و ایده های فوتبالی خود را به نمایش میگذارد حتی مقابل حریفی بزرگ همچون رئال! بیشتر نگران کدام بازیکن هستیم ؟ خوب بازیکنهای زیادی هستند اما انتخاب من مربی شان، کارلو آنچلوتی است.\"

سرمربی بنفش ها در مورد معرفی کونته به عنوان سرمربی جدید تیم ملی ایتالیا هم گفت:\" این انتخاب درستی بود و من فکر میکنم کونته بهترین مربی در حال حاضر است.\"

     
آی اسپورت
2014-08-16 11:11:05
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر