فهرست
کلوب بروژ 1-1 موناکو؛ فرصت‌سوزی بزرگ
کلوب بروژ 1-1 موناکو؛ فرصت‌سوزی بزرگ

کلوب بروژ 1-1 موناکو؛ فرصت‌سوزی بزرگ

آی اسپورت - در یکی از دیدارهای هفته سوم گروه A لیگ قهرمانان اروپا تیم کلوب بروژ که کاوه رضایی را به‌عنوان مهاجم نوک در ترکیب داشت، از ساعت ۲۰:۲۵ امشب در استادیوم جان بریدل میزبان موناکو فرانسه بود.

موناکو که مثل کلوب بروژ دو دیدار اخیر لیگ قهرمانان را واگذار کرده بود، موفق به زدن گل اول شد و در دقیقه ۳۱ روی پاس در عمق الکساندر گُلوین و ضربه تمام کننده موسی سیلا با نتیجه یک بر صفر جلو افتاد ولی یاران کاوه رضایی خیلی زود به بازی برگشتند و قبل از پایان نیمه اول کار را به تساوی کشیدند.

در دقیقه ۳۹ هانس واناکن، ستاره ملی پوش کلوب بروژ ارسال دقیقی از جناح چپ زمین داشت که وسلی برزیلی با ضربه سر موفق به گلزنی شد تا بازی با تساوی یک بر یک دنبال شود.

کاوه رضایی که پنج شب قبل بعد از دوری یک ماهه از میادین ۵۵ دقیقه برای کلوب بروژ مقابل واسلند بورن بازی کرده بود، امشب نتوانست در نخستین بازی اورپایی خود نمایش درخشانی برابر موناکو فرانسه داشته باشد و بعد از یک شوت خارج از چارچوب زمینی در دقیقه ۵۸، برتری در دو نبرد تن به تن ۱۸ پاس دقیق و یک گرفتن خطا، در در دقیقه ۷۹ تعویض شد و جای خود را به لوئیز اوپندا داد.

در ادامه مسابقه یاران رضایی نتوانستند از امتیاز میزبانی استفاده کرده و به گل دوم برسند تا دیدار تیم‌های کلوب بروژ بلژیک و موناکو فرانسه با تساوی یک بر یک به اتمام برسد.

یاران کاوه رضایی در دو مسابقه اخیر لیگ قهرمانان اروپا با نتایج یک بر صفر مقابل دورتموند آلمان و ۳ بر یک  برابر اتلتیکو مادرید شکست خورده بودند و موناکو فرانسه نیز همانند کلوب بروژ نتوانسته بود برابر این دو حریف قدرتمند امتیازی کسب کند.

 

     
آی اسپورت
2018-10-24 22:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر