فهرست
نقل قول‌های روز: کی‌روش می‌خواهد اخراج شود
نقل قول‌های روز: کی‌روش می‌خواهد اخراج شود

نقل قول‌های روز: کی‌روش می‌خواهد اخراج شود

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته.

شرط لژیونر شدن مسلمان

مسلمان 3-4 سال قبل دیگر تبدیل به یک بازیکن همیشه حاضر در اردوهای تیم ملی فوتبال شده بود؛ اما او بازیکنی بود که بی ثبات بود آن قدر این تیم و آن تیم رفت تا از نگاه ها افتاد. بهترین تصمیم برای او ماندن در پرسپولیس بود که فوتبال او را به قدر قابل توجهی پیشرفت داده است. او بازیکن بسیار خوب و باهوشی است. ای کاش توان بدنی بالاتری داشت چون با کمی توان بدنی بالاتر او می توانست بیشتر از خیلی از ملی پوشان فوتبال ما در بزرگترین تیم های اروپایی بازی کند
نظر جالب حمید درخشان درباره محسن مسلمان

کی روش همه پولش را می خواهد

با پولی که ما به کی‌روش پرداخت می‌کنیم، می‌توانیم یک مربی هم‌سطح با او را استخدام کنیم اما این آقا استعفا نمی‌کند و دوست دارد فدراسیون فوتبال اخراجش کند تا بتواند به تمام حق‌وحقوقش برسد. شاید او پیشنهاد بهتری دارد و با تیم‌های دیگری به توافق رسیده که دیگر نمی‌خواهد در ایران بماند.
تحلیل ذوالفقار نسب درباره بیانیه های پشت سر هم سرمربی تیم ملی

شاید شجاعیان جلوی پرسپولیس بازی کند

شجاعیان پیش از دیدار مقابل ماشین‌سازی موضوعی را مطرح کرد که در حیطه اختیارات او نبود و به همین خاطر مجبور شدیم با او برخورد انضباطی کنیم. شجاعیان در تمرینات ما حضور دارد و ممکن است در دیدار مقابل پرسپولیس به میدان برود.
سرمربی گسترش فولاد آخرین وضعیت هافبک ملی پوش تیمش را تشریح کرده است

کریم نیاز به زمان دارد

کریم انصاری‌فرد بازیکنی است که برای هماهنگی نیاز به زمان بیشتری دارد. کریم بازیکن باکیفیتی است. در حقیقت خانواده المپیاکوس برای ابزارهای تاثیرگزار در کیفیت تیمی تمایز قائل می‌شوند و به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا چنین انتخابی داشته باشیم. به هر حال باید احترام و صبر خود را نشان دهیم. انصاری‌فرد در واقع برای هماهنگی نیاز به زمان دارد، زیرا تیمی که او در آن بازی کرده است سبک متفاوتی با المپیاکوس داشت. انصاری‌فرد در یک استراتژی تیمی دیگری نسبت به المپیاکوس بازی می کرد.
توضیح سرمربی المپیاکوس درباره بازی ندادن به مهاجم ایرانی تیمش در دو بازی گذشته

 

کد خبر: 9408

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-21 09:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
arash
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۶
صبر کن بره جام جهانی بعد مثل اویچ با بازیکنها تبانی کن که بشی مربی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر