فهرست
کیانی: به قهرمانی در لیگ فکر نمی کنیم!/ می توانستیم گلهای بیشتری به ملوان بزنیم/ بابت هدر دادن پنالتی عذر می خواهم
کیانی: به قهرمانی در لیگ فکر نمی کنیم!/ می توانستیم گلهای بیشتری به ملوان بزنیم/ بابت هدر دادن پنالتی عذر می خواهم

کیانی: به قهرمانی در لیگ فکر نمی کنیم!/ می توانستیم گلهای بیشتری به ملوان بزنیم/ بابت هدر دادن پنالتی عذر می خواهم

آی اسپورت- تیم فوتبال تراکتورسازی در هفته سوم لیگ برتر موفق شد ملوان را از پیش رو بردارد و با 7 امتیاز در رده دوم جدول قرار بگیرد. مهدی کیانی، کاپیتان تراکتورسازان درباره این مسابقه عنوان کرد: تمرینات و بدنسازی خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم. در هفته گذشته نیز کادر فنی تمام نکات مورد نظر از جمله نقاط ضعف تیم ملوان را با بازیکنان کار کرده بود. تیم جوان و یکدستی داریم، خدا را شکر بازی خوبی به نمایش گذاشتیم، موقعیت های خیلی خوبی ایجاد کردیم که متأسفانه فقط یکی از آنها وارد دروازه ملوان شد و با این پیروزی در رده دوم قرار گرفتیم.
کاپیتان سرخ پوشان در خصوص حضور در رده دوم و تلاش برای رفتن به رده اول اظهار داشت: ما به قهرمانی و رده جدول فکر نمی کنیم. بلکه چیزی که برای ما اهمیت دارد، پیروزی در مسابقات و ارائه فوتبال زیبا و تماشاگر پسند است.
وی درخصوص پنالتی که از دست داد توضیح داد: فشار زیاد بازی و تمرکز کمی که داشتم باعث شد پنالتی از دست برود. اکثر موافع تمرین پنالتی داریم و امیدوارم در دفعات دیگر جبران کنم. همچنین بعد از بازی در رختکن از کادر فنی و بازیکنان عذر خواهی کردم، و از هواداران بی شمار تراکتورسازی نیز عذر خواهی می کنم.
کیانی در خصوص بازی بعد با تیم پدیده گفت: تیم پدیده بازیکنان جوان و خوبی در اختیار دارد، همچنین کادر فنی این تیم نیز از دانش بالایی برخوردار می باشد. ولی ما در طول هفته تمام نقاط ضعف و قوت این تیم را شناسایی خواهیم کرد تا در مشهد نیز سه امتیاز بازی را برای هواداران سوغاتی بیاوریم.

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-16 12:21:32
نظر دهید

۴ نظر
-
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۴۰
کیانی خیلی با تجربه مصاحبه میکنه . مطمئنم همه تو تراکتور به فکر قهرمانی هستن ولی کیانی با این مصاحبه ها میخواد فشار رو از تیم کم کنه . یاشاسن تیراختور
مسعود
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۴۵
قهرمانی تو لیگی که اینهمه توش پشت پرده و ناعدااتی هست، مهم نیست. بازی زیبا برامون از هرچیزی مهمتره. چون فوتبال اول و آخرش تفریحه.
-
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۰۴
مگه دست تو که قهرمانی بخوای یا نخوای ما به غیر از قهرمانی نمی خوایم.. اینهمه سال تبریز بودی نفهمیدی مردم اینجا همیشه خواستار سر بودنن در هر ضمینه ای هستند لطفا دیگه مصاحبه نکن بذار کسانی مصاحبه کنن که بلند پرواز هستن
-
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۵
واقعا قهرمانی در لیگ ایران چندان هم مهم نیست کاش تیم تا لیگ قهرمانان آسیا به بهترین فرم ممکن برسه آسیا بمراتب مهمتر هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر