فهرست
حیدری: آن پنالتی تمرکز تیم ما را به هم ریخت/ داور پنالتی نمی گرفت نتیجه بهتری می گرفتیم/
حیدری: آن پنالتی تمرکز تیم ما را به هم ریخت/ داور پنالتی نمی گرفت نتیجه بهتری می گرفتیم/

حیدری: آن پنالتی تمرکز تیم ما را به هم ریخت/ داور پنالتی نمی گرفت نتیجه بهتری می گرفتیم/

آی‌اسپورت‌ ـ خسرو حیدری معتقد است که اگر داور این پنالتی را  نمی‌ گرفت مطمئنا می‌ توانستند نتیجه را تغییر دهند و برنده بازی باشند. خسرو در خصوص بازی مقابل سپاهان و مسائل مختلفی که در این بازی به وجود آمد به سوالات خبرنگار آی‌اسپورت‌ پاسخ می‌ دهد.
از بازی مقابل سپاهان شروع کنیم، بازی را چطور دیدی؟
به نظرم ما بازی خوبی انجام دادیم و حتی توانستیم یک گل بسیار زیبا به ثمر برسانیم. تا زمانی هم که گل زده بودیم سوار بر بازی بودیم ولی آن پنالتی تمرکز تیم ما را بهم ریخت.
درباره آن پنالتی صحبت کنید، آیا واقعا توپ به دست تو برخورد کرد؟
در آن صحنه توپ به دست من برخورد نکرد و فکر می کنم داور دچار اشتباه شد. فکر می کنم اگر آن پنالتی را داور نمی گرفت ما در بازی با سپاهان می توانستیم نتیجه بهتری بگیریم.
یکی از کارشناسان داوری گفته تو بعد از بازی اعلام کردی که توپ به ناخنت برخورد کرده است، نظرت در این خصوص چیست؟
بله، من این صحبت را کردم توپ به ناخن من برخورد کرد و فکر نمی کردم که ناخن هم جزو خطاها محسوب می شود. باید بگویم داور در این صحنه خیلی سختگیرانه عمل کرد.
عملکرد استقلال را در این بازی چطور دیدی؟
ما در این بازی خوب عمل کردیم و با آنکه دو نفر از بهترین بازیکنان خود را در خط دفاع در اختیار نداریم مقابل تیم خوب سپاهان عالی ظاهر شدیم. درست است که ما سه گل خوردیم ولی گل های دوم و سوم را در زمانی که در حمله بودیم دریافت کردیم و سپاهان توانست در ضدحملات به برتری برسد.
فاصله تان با سایر رقبا بیشتر شد. شما تا هفته گذشته سایه به سایه سپاهان در جدول پیش می‌آمدی، نظرت درباره جایگاهی که استقلال قرار دارد چیست؟
الان نمی توان درباره تیم های بالای جدول صحبت کرد چون فقط سه هفته از لیگ گذشته و تا پایان لیگ راه زیادی مانده ما این بازی را به فراموشی سپرده ایم و خود را برای  دیدار مقابل سایپا آماده خواهیم کرد.
جو ورزشگاه فولادشهر چطور بود؟
فکر می کنم جو ورزشگاه ها نسبت به قبل بهتر شده است. درست است که برخی شعارها علیه برخی از بازیکنان ما داده شد، ولی در کل نسبت به قبل خیلی بهتر شده است. امیدوارم شرایطی به وجود بیاید که هواداران در ورزشگاه از بازی لذت ببرند.
سه شنبه به مصاف سایپا خواهید، نظرت در خصوص این بازی چیست؟
بازی سختی است. سایپا نتوانسته در سه هفته اول امتیازات لازم را جمع آوری کند و در دید ار مقابل ما برای کسب حداکثر امتیاز به میدان می آید ولی ما باید در این دیدار خانگی سه امتیاز را کسب کنیم.
قبل از بازی مقابل سپاهان گفته بودی دوست داری گلزنی کنی که محقق نشد. از این بابت ناراحت نیستی؟
بله خیلی دوست داشتم گلزنی کنم که متاسفانه این امر اتفاق نیفتاد تلاش می کنم در بازی با سایپا اگر هم گلزنی نکردم تلاش کنم استقلال در این دیدار به پیروزی برسد.
  ۳  
آی اسپورت
2014-08-16 12:33:15
نظر دهید
۳ نظر
لنگی ام، یه لنگی عاشق
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۹
من یه لنگی ام اما خیلی دوست داشتم خسرو حیدری تو لنگ توپ میزد.
سرور آبی ها
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۴
این بابا هنوزم حالیش نشده که ناخن قسمتی از دسته...

بابا یکی به این شازده حالی کنه که انگشت سبابه، انگشت کوچیکه، خلاصه هر پنج تا انگشت جزو دست هستند که سر هر کدوم هم یه دونه ناخنه...

آخه تو اگه شعور داشتی که تو شش تق لول نبودی ببو گلابی...
saman
جمعه ۳۱ مرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۰۵
vaghean adam nazarato mikhone khejalat mikeshe zire in harfa comment bezare
yekam khodetono jam konin longiaye bad bakht
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر