فهرست
طعنه دوباره مورینیو به ونگر: من فقط دو سال است که جام نبرده ام، نه مثل بعضی ها 10 سال
طعنه دوباره مورینیو به ونگر: من فقط دو سال است که جام نبرده ام، نه مثل بعضی ها 10 سال

طعنه دوباره مورینیو به ونگر: من فقط دو سال است که جام نبرده ام، نه مثل بعضی ها 10 سال

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، بار دیگر آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، را به دلیل نبردن جام برای 9 سال، مورد تمسخر قرار داد و اعلام کرد که 10 سال طول کشید تا او بتواند یک جام ببرد.

مورینیو که تابستان گذشته به چلسی بازگشت، پیش از این ونگر را متخصص ناکامی توصیف کرده بود. او خود دو سال است که با رئال و چلسی به هیچ جامی نرسیده و معتقد است که بیش از هر مربی دیگری برای بردن جام تحت فشار است.

او به خبرنگاران گفت:\" چرا تحت فشارم؟ چون بعضی ها 10 سال طول کشید تا جام ببرند اما من دو سال است که جامی نبرده ام.\"

مورینیو همچنین در ادامه صحبت هایش به مربیانی که از کار مربیان پیش از خود سود می برند، طعنه زد؛ صحبت هایی که به نظر می رسید مخاطب آن پیگرینی و گواردیولا هستند.

\" من در انتخاب تیم خیلی آدم باهوشی نیستم. من دوست دارم کار کنم. دوست دارم بسازم. من کارهای آسان را دوست ندارم. دوست ندارم از کار مربیان پیش از خودم بهره ببرم. دوست ندارم در یک زمان مشخص از راه برسم و ثمره کار شخص  دیگری استفاده کنم.
وقتی به پورتو رفتم، آنها فصل پیش از آن پنجم شده بودند. وقتی به رئال رفتم، آنها کجا بودند؟ وقتی به اینتر رفتم، آنها چه جایگاهی داشتند؟ و وقتی به چلسی برگشتم، تیم در مرحله گذار بود. در پایان این فصل می توانید در مورد کار من قضاوت کنید. و مهمتر از آن، مالک و رئیس باشگاه هستند که باید در مورد کار من نظر بدهند.\"

  ۸  
آی اسپورت
2014-08-16 12:52:37
نظر دهید
۸ نظر
-
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۹
خخخخخخخ،امسال قهرمانیم به لطف مورینیو
-
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۲۰
خداییش حرف مورینیو خیلی درسته، سرجیو راموس دیدید بازیهای اخر فصل چه جوری واسه انجلوتی بازی کرد؟ مورینیو همیشه بهترین تیمو تحویل نفر بعد از خودش میده. پورتو، چلسی، رئال، اینتر
علی
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۸
مورینیو بهترین تیم تحویل نفر بعدی میده؟!!برو یه تحقیق کن ببین اینتروپورتو و چلسی بعد این که مورینو رفت چی شدن،
...
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۰۱
وقتی پپ با بایرن بست، هنوز یه گلدون هم نبرده بودن و سال قبلش تو هر سه جامشون نائب قهرمان شده بودن و فصل قبل ترش لیگ و حذفی رو تقدیم دورتموند کرده بودن. از کجا باید میدونست ته فصل هاینکس 3 گانه میبره؟
امیر
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۲۱
کاملا درست گفته..تیمهایی رو قهرمان میکنه اونم تو چه جامهای بزرگی که هیچکی نمیتونه....مربی باید یه تیم رو بسازه نه اینکه یه تیم ساخته و ÷رداخته رو قهرمان کنه..هیچکی مورینیو نمیشه.
نیما
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۴
مورینیو فقط بلده سرمربیه تیمایی بشه خوب پول خرج میکنن و پولدارن
علی
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۵۳
باز معلوم نیست این خبرنگارای مارمولک چی پرسیدن از این بدبخت که مجبور شده اینو بگه.هرچند که حرفش عین حقیقته.جالبه تو ذهنت به پلیگرینی و گواردیولا رسیده اما به انجلوتی نرسیده که دقیقا حاصل دسترنج سه ساله مورینیو رو لوتی خور کرد.عامل اصلی دسیما مورینیو بود چه بخوای چه نخوای.
-
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۱۴
اینکه مربیهای بعد از مورینیو تو اینتر و پورتو نتونستن خوب نتیجه بگیرن دلیل بر این نمیشه که مورینیو تیم ویرانه تحویلشون داده! دلیلش اینه که علی رغم همه ی این ابزار بازم مربی باید مربی باشه تا بتونه نتیجه بگیره! مورینیو تو اول فصلی که از چلسی رفت چلسی قهرمان اروپا شد، وقتی از رئال رفت رئال قهرمان ucl شد ، مورینیو همیشه بهترین تیم و بهترین سبک رو تحویل نفر بعد از خودش داده، یادمون نره رئال تا قبل از مورینیو به مدت ده سال تبدیل به یه تیم درجه دو شده بود که همش تو 1/8 لیگ قهرمانان از لیون میباخت اما با مورینیو تبدیل به یه تیم خوفناک شد و همیشه تو نیمه نهایی بود.و تو اسپانیا هم از سایه ی بارسلونا خارج شده بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر