فهرست
داستان 75 دقیقه نیمکت نشینی: سکوها نوری را دوست دارند،دایی نه!
داستان 75 دقیقه نیمکت نشینی: سکوها نوری را دوست دارند،دایی نه!

داستان 75 دقیقه نیمکت نشینی: سکوها نوری را دوست دارند،دایی نه!

آی اسپورت – محمد نوری کاپیتان پرسپولیس  حالا یک نیمکت نشین تمام عیار در ترکیب پرسپولیس است و دایی حتی شده به قیمت تغییر سیستم او را در ترکیب اصلی تیمش قرار نمی دهد.دایی که در اهواز ثابت کرد علاقه ای به استفاده از نوری در پست هافبک دفاعی ندارد  حتی بعد از محرومیت پیام صادقیان ودر حالی که  به یک هافبک خلاق و پاسور در میانه میدان  نیاز داشت  به نوری میدان نداد.در کمال شگفتی دایی در بازی با ذوب آهن تیمش را با سیستم  2-4-4 به میدان فرستاد در حالی که طی  تمام مدتی که در پرسپولیس  به عنوان سرمربی حضور داشته  هیچ وقت از سیستم محبوبش 1-3-2-4 نگذشته و در بدترین شرایط به لحاظ در اختیار داشتن مهره هم به این سیستم وفادار بوده است.
دایی اما دیروز سیستم بازی تیمش را تغییر داد تا محمد نوری را به زمین نفرستد تا بازی ندادن به نوری از سوی او ابهات و سوال های زیادی را در ذهن هواداران پرسپولیس به وجود بیاورد.
دیروز اما سکوها به سود کاپیتان پرسپولیس بود.دقیقه 43 مسابقه و تنها دو دقیقه مانده به پایان بازی  شعار « نوری با تعصب»از سوی سکوهای  روبروی جایگاه شنیده شد .هواداران پرسپولیس که می دیدند تیم شان در فاز حمله مشکل دارد و قادر به خلق موقعیت نیست استفاده از نوری را تنها راه برای حل مشکلات تیم شان می دانستند. اما سرمربی تیم اعتقادی به استفاده از کاپیتان نداشت.
اما با شروع نیمه دوم  حمایت از نوری  شدیدتر هم شد  و از همان قسمت روبروی جایگاه در دقایق 53،55،57،و 63 باز هم شعار نوی باتعصب شنیده شد.یک بار هم از طبقه دوم جایگاه  و در دقیقه 62 هواداران خواستار حضور نوری در زمین مسابقه شدند  اما کاپیتان پرسپولیس که  از دقایق ابتدایی نیمه دوم پشت دروازه حریف مشغول گرم کردن بود همچنان در حسرت بازی حرص می خورد و در حین گرم کردن نیم نگاهی به قاسم عبدالصمدی ( تدارکات)  و  محمدرضا مولایی ( بدنساز) تیم داشت تا پیغام دایی را برای ورد به زمین به او برسانند.
بالاخره بعد از آن همه تقاضا دایی حاضر شد  نوری را به زمین بفرستد آن هم به عنوان تعویض سوم و در دقیقه 74.نوری که در  دقیقه 70  و زمانی که حقیقی  قصد ورود به زمین داشت در حین گرم کردن سری به نشانه تاسف تکان می داد و حرص می خورد بالاخره از سوی نیمکت برای ورد به زمین فراخوانده شد.تدارکاتچی تیم که نوری را صدا کرد سکوهای روبروی جایگاه  کولاکی به راه انداختند و به یکباره جو عجیبی در ورزشگاه راه  افتاد.در این لحظه کل سکوها که تا آن لحظه مشغول تماشای گردش توپ توسط ذوبی ها در میدان بودند  و ساکت  بی سر و صدا بازی را تماشا می کردند  به وجد آمدند  و همین مساله روی تیم پرسپولیس تاثیر گذاشت تا با یک ضربه ایستگاهی به گل برسد.
پرسپولیس وقتی به گل رسید که نوری مشغول  آماده شدن برای ورود به زمین مسابقه بود .جالب اینکه تعویض او چند دقیقه ای طول کشید و دایی خواست طارمی برای یک ضربه کرنر هم در زمین بماند.
نوری در 15 دقیقه پایانی و 5 دقیقه تلف شده  به میدان رفت و در حالی که تیم حریف حمله می کرد و توپ و میدان را در اختیار داشت کاری از پیش نبرد.

  ۵  
آی اسپورت
2014-08-16 14:48:23
نظر دهید

۵ نظر
امید
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۲
من یه سوال دارم از آقای دایی. آقای دایی، اگه نوری اینقدر بده که نمیتونه خوب بازی کنه یا مورد علاقه شما نیست، چرا یک میلیارد باید صرف هزینه تمدید قرارداد نوری بشه!؟ چرا الان شما درخواست یه هافبک بازی ساز کردی!؟
-
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۴۵
دایی حیا کن پرسپولیسو رها کن
علیرضا
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۳۶
اگه نمی خواستش چرا نگهش داشت؟ مربی که با فشار تماشاچی تعویض کنه به درد فوتبال محلات هم نمیخوره
چه برسه لیگ برتر......
مشروح
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۵
یک حاشیه سازی دیگر از سایت آی اسپورت ! یه جوری نوشتین سکوها نوری رو دوست دارند من فکر کردم درباره دل پیرو دارین می نویسین !
مشروح
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۵
در این شکی نیست که پرسپولیس ضعیف بازی کرد و ذوب حقش برد بود ولی چه طور وقتی استقلال با بازی بکش زیرش و ضعیفتر از این بازی رو می بره سایت آی اسپورت 50 تا مقاله مثبت براش می نویسه؟ شما دارین با این مقاله ها بازی ضعیف استقلال رو مقابل سپاهان از اذهان پاک می کنید! چرا از بازی ضعیف استقلال مقابل سپاهان و استقلال خوزستان یک کلمه هم ننوشتین؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر