فهرست
فغانی: عمدی سوت زدم؟ هر کس نظر شخصی خودش را دارد!/ گزارش اتفاقات بازی را به کمیته داوران فرستاده ام/ کم کاری نکردم
فغانی: عمدی سوت زدم؟ هر کس نظر شخصی خودش را دارد!/ گزارش اتفاقات بازی را به کمیته داوران فرستاده ام/ کم کاری نکردم

فغانی: عمدی سوت زدم؟ هر کس نظر شخصی خودش را دارد!/ گزارش اتفاقات بازی را به کمیته داوران فرستاده ام/ کم کاری نکردم

آی‌اسپورت‌ ـ داور بازی سپاهان و استقلال نظر شخصی اش درباره اعتراض استقلالی ها این است که هر کسی آزاد است تا درباره مسائل مختلف اظهارنظر کند. علاوه بر آنا فیفا به آنها اجازه صحبت درباره آخرین بازی ای که قضاوت کرده اند را  نمی‌ دهد بلکه تنها کمیته داوران است که می‌ تواند در این خصوص به تحلیل و بررسی بپردازد.

علیرضا فغانی در خصوص بازی هفته سوم میان دو تیم سپاهان و استقلال گفت: مورد خاصی رخ نداده که بخواهم درباره آن صحبت کنم، ضمن اینکه بنده اصلا نباید درباره این مسابقه صحبت کنم.

وی دلیل اینکه قصد نداشت راجع به این دیدار صحبت کند را بی ارتباط با دستورالعمل کمیته داوران، فدراسیون فوتبال عنوان کرد و افزود: این قانون فیفاست که به داور اجازه نمی دهد تا درباره آخرین مسابقه ای که قضاوت کرده صحبت کند. بلکه این کمیته داوران است که هر مورد یا مساله ای در ارتباط با بازی آخر را تحلیل و درباره اش صحبت خواهد کرد.

داور بازی حساس اصفهان در واکنش به اظهارنظر استقلالی ها که معتقد بودند برخی تصمیمات او در آن بازی اشتباهات سهوی یا عمدی بوده، عنوان کرد: هر کسی نظر شخصی خودش را دارد و آزاد است تا درباره مسائل مختلف اظهارنظر کند.

فغانی ادامه داد: من همه تلاشم را کردم تا حق را به حقدار برسانم، هیچ کار اضافه یا کم کاری هم در این رابطه نداشتم.

وی در این باره که آیا گزارشی بابت مشاجرات رخ داده در خلال بازی بین خودش با بازیکنانی همچون خلیل زاده یا حیدری و یا جر و بحثی که با امیر قلعه نویی و کریم بوستانی لب خط داشت به کمیته داوران داده یا نه، بیان داشت: البته که گزارش داده ام. این روال کار ماست که در پایان هر دیدار گزارشی مبسوط از اتفاقات آن بازی را به کمیته داوران ارائه دهیم.

  ۶  
آی اسپورت
2014-08-16 20:23:55
نظر دهید

۶ نظر
shiva
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۲
کثافت چقدر هم مغروره بخدا... یه عذرخواهی خشک و خالی کن بلکم بعد این همه سوتهای به ضرر استقلال یه کم دل هوادارا آروم شه
نفرین 30 میلیون استقلالی پشت سرت هست
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۱
نفرین 30 میلیون استقلالی پشت سرت هست
اگر اشتباه بود , اصلا حرفی نداشتیم
از این ناراحتیم که شما داری از روی حب و بغض قضاوت میکنی
از اخراج های الکی مجیدی بگیم یا از پنالتی نگرفته در بازی پارسال روی نوری و قاضی یا از پنالتی اشتباه که واسه سپاهان گرفتید ؟
یا از بازی 2 روز پیش بگیم ؟
آقای فغانی اگر این ها عمدی بوده , امیدوارم هیچوقت توی زندگیت خیر نبینی و همه این پول ها را خرج دوا و دکترت کنی
sepahan
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۲
اولا که حیدری خودش گفته توپ به ناخنم خورده که ناخن هم جز دست محسوب میشه دوما شما که جنبه باخت ندارید چرا حاشیه سازی میکنید. خوبه همه شاهد بودند که چقدر سوت بی مورد هم به ضرر سپاهان زد
-
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۲
سپاهانی گلابی اول توپ به دست خلعتبری خورد دوماً اگر توپ هم به دست خلعتبری نمی خورد اون وضع توپ به دست خوردن اصلاً پنالتی نبود،ان شا الله از این موارد برای شما هم اتفاق بیفته که البته با وجود تاج بعید می دونم
میتی
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۸
استقلالی‌ها از مربیشون گرفته تا هوادارا دارن جوسازی می‌کنند و رسانه‌ها رو پر میکنند از شکایت و اعتراض که چی؟ که بازی ضعیف و بی کیفیت رو پشت این‌ حرفها پنهان کنند. که باختشون رو که به حق هم باخت بدی بود توجیه کنند. تعصب یعنی کوری و اینها همه کورند.
بی طرف
يكشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۰۴
fبهتون قول شرف میدم این فغانی خیری از داوری نبره ببینین کی گفتم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر