فهرست
ابراهیمی: درباره درگیری با خلیلیان حرفی ندارم/ تلاش می کنم به تیم ملی برگردم
ابراهیمی: درباره درگیری با خلیلیان حرفی ندارم/ تلاش می کنم به تیم ملی برگردم

ابراهیمی: درباره درگیری با خلیلیان حرفی ندارم/ تلاش می کنم به تیم ملی برگردم

آی‌اسپورت‌ ـ امید ابراهیمی هافبک تیم فوتبال استقلال که ناراحت از باخت تیمش است و معتقد است بازی بدی را در ابتدای بازی با سپاهان به نمایش نگذاشتند. ابراهیمی در خصوص اتفات بازی با سپاهان، باخت تیمش و مسائل مختلف به سوالات پاسخ می‌دهد.
فکر  نمی‌ کنی بازی مقابل سپاهان را می‌ توانستید ببرید؟
ما بازی را بد شروع نکردیم. یک گل هم به ثمر رساندیم. سوار بر بازی بودیم، اما پنالتی که گرفته شد باعث شد نتوانیم در ادامه کنترل بازی را به دست بیاوریم. ما قبل از اعلام این ضربه خیلی خوب بودیم. در مورد پنالتی درست یا غلطش را نمی دانم کارشناسان باید نظر دهند. ما خیلی موقعیت داشتیم و به نظرم می توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم.
برخورد هواداران سپاهان با شما چگونه بود؟
در ابتدای بازی و موقع گرم کردن خیلی تشویقم کردند، ولی بعد از آن را به دلیل اینکه حواسم به بازی بود زیاد متوجه نشدم.
امیر قلعه نویی بعد از پایان بازی در کنفرانس خبری اعلام کرد که شما باید در جام جهانی به طور ثابت بازی می کردی، در این باره چه صحبتی دارید؟
نظر لطف ایشان است. من همیشه سعی کرده ام بهترین عملکرد را داشته باشم. من همیشه تلاش می کنم که در هر تیمی حضور داشته باشم نظر کادر فنی و هواداران را جلب کنم. دوست دارم با ارائه بازی های خوب به تیم ملی بازگردم.
بعد از پایان بازی جر و بحثی بین شما و خلیلیان مدیرعامل سپاهان به وجود آمد؟
در این باره هیچ صحبتی نمی کنم.
بازی با سایپا را چطور می بینید؟
آنها در سه بازی اخیر سه امتیاز گرفته اند سایپا تیم با برنامه ای است، خوب دفاع می کند و در کار حمله هم خوب حضور دارد. ما بازی قبل را باخته ایم و با توجه به اینکه در خانه خودمان بازی می کنیم باید سه امتیاز را بگیریم تا بتوانیم دوباره روند خوب خود را ادامه دهیم.
فکر می کنید در بازی با سایپا خط دفاع هماهنگ تر شود؟
دو دفاع اصلی ما به دلیل آسیب دیدگی فعلا در تمرینات و بازی ها حضور ندارند و بازیکنان دیگر تلاش می کنند که جای خالی آنها را پر کنند. تلاش می کنیم تا در تمرینات به هماهنگی بهتری دست پیدا کنیم.
هواداران استقلال از عملکرد شما در این سه بازی رضایت کامل دارند، چه صحبتی با آنها دارید؟
نظر لطف آنهاست. من دوست دارم آنها همیشه از من راضی باشند. استقلال تیم بزرگی است و باید در این تیم برای موفقیت بیشتر تلاش کنیم. امیدوارم با ارائه بازی های خوب هم به تیمم کمک کنم و هم هواداران از من راضی باشند.
  ۱  
آی اسپورت
2014-08-16 13:43:24
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۳
"هواداران استقلال از عملکرد شما در این سه بازی رضایت کامل دارند" این جمله رو از کجا ساختید کدوم هوادار استقلال این بازیهای ضعیف مقابل سپاهان و استقلال خوزستان رو می پسنده؟
در این شکی نیست که پرسپولیس ضعیف بازی کرد و ذوب حقش برد بود ولی چه طور وقتی استقلال با بازی بکش زیرش و ضعیفتر از این بازی رو می بره سایت آی اسپورت 50 تا مقاله مثبت براش می نویسه؟ شما دارین با این مقاله ها بازی ضعیف استقلال رو مقابل سپاهان از اذهان پاک می کنید! چرا از بازی ضعیف استقلال مقابل سپاهان و استقلال خوزستان یک کلمه هم ننوشتین؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر