فهرست
فن خال: تا روز آخر برای خرید بازیکنان جدید تلاش می کنیم
فن خال: تا روز آخر برای خرید بازیکنان جدید تلاش می کنیم

فن خال: تا روز آخر برای خرید بازیکنان جدید تلاش می کنیم

آی اسپورت- لوئی فن خال، سرمربی منچستریونایتد، اعلام کرد که نگران عدم خرید بازیکنان جدید در چند هفته اخیر نیست.

یونایتدها در این تابستان تنها آندر ارره را و لوک شاو را به خدمت گرفتند؛ در حالی که تلاش آنها برای خرید بازیکنانی مانند آرتورو ویدال، مت هوملس، مارکوس روخو و آنخل دی ماریا، تاکنون به جایی نرسیده است.

با این وجود، فن خال تاکید کرد که هنوز تا پایان مهلت زمان نقل و انتقالات زمان زیادی باقی مانده و به همین علت، نگران چندانی ندارد.

او به خبرنگاران گفت:\" می خواهم تیمم را ارزیابی کنم. تنها وقتی مربی تیمی باشم، می توانم در مورد آن قضاوت کنم، فلسفه ام را انتقال بدهم و بدانم که آنها چگونه بازی می کنند. فکر می کنم این کار صادقانه است. ما باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد زیرا در 24 ساعت پایانی هم می توان بازیکن خرید. مشکلی وجود ندارد.\"

فن خال همچنین بار دیگر از هواداران منچستریونایتد خواست تا صبور باشند و تاکید کرد که نمی تواند همه چیز را یک دفعه تغییر بدهد:\" من نمی توانم همه چیز را یکدفعه تغییر بدهم. من باید با فرهنگ باشگاه تطبیق پیدا کنم. این یک پروسه است و باید مرحله به مرحله پیش رفت.
گاهی اوقات زمین می خرید و باید یک گام بلندتر بردارید. این یک پروسه است اما فراموش نکنید که قهرمان در اکتبر مشخص نمی شود.\"

     
آی اسپورت
2014-08-16 14:05:50
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر