فهرست
یادداشت روز: 5 سوال که ذهن هواداران منچستریونایتد را درگیر کرده است
یادداشت روز: 5 سوال که ذهن هواداران منچستریونایتد را درگیر کرده است

یادداشت روز: 5 سوال که ذهن هواداران منچستریونایتد را درگیر کرده است

آی اسپورت- این فصل برای منچستر یونایتد یک شانس است تا ناامیدی های تیم مویس را به امید تبدیل کند. شکست های فصل 14-2013فراموش شده اند و همه به این یونایتد تحت هدایت فن خال خوشبین هستند.

اما مثل همیشه سوالاتی از این مربی هلندی وجود دارد. آیا وین رونی می تواند کاپیتان خوبی باشد؟ آیا شیاطین سرخ دفاع متناسبی دارند؟ آیا وودوارد، مدیر اجرایی تیم، در خرید بازیکنان جدید درست عمل خواهد کرد؟ در اینجا به 5 سوالی که ممکن است ذهن هواداران منچستریونایتد را به خود مشغول کرده باشد، پاسخ می دهیم:

آیا منچستر می تواند خود را در بالای جدول نگه دارد؟

آمار خیلی بد بود. در مقابل چهار تیم برتر فصل گذشته، منچستر یونایتد فقط 5 امتیاز از 24 امتیاز ممکن را کسب کرد. در مقابل 6 تیم بالای جدول، آنها از 36 امتیاز ممکن فقط 6 امتیاز بدست آوردند. این یک عملکرد ضعیف است. این نتایج برای چمپیونز لیگ نیست و صرفا برای لیگ برتر فصل گذشته است! این فصل حداقل از فن خال انتظار می رود بیشتر از یک جنگجو در مقابل تیم های برتر باشد.  تا خاطره ی آن روزهای تاریک در فصل گذشته جبران شود. سال گذشته نحوه ی عملکرد بازیکنان واقعا مایوس کننده بود.به نظر می رسید بازیکنان از صحنه ها دور هستند.این واقعا غیر قابل قبول بود. لیورپول و منچستر سیتی هردو پیروزی سه بر صفر را در مقابل مردان مویس تجربه کردند، بنابراین طرفداران، به دنبال انتقام هستند. منچستریونایتد 5 اکتبر در الدترافورد برابر اورتون قرار خواهد گرفت و یک ماه بعد میزبان چلسی خواهد بود. به این ترتیب، فن خال زمان زیادی دارد که سیستم وتاکتیک تیمش را در مقابل تیم های دیگر امتحان کند.

رونی چگونه کاپیتانی خواهد بود؟

رونی بعد از چند فصل پرفراز و نشیب در منچستریونایتد، حالا می تواند چیزی بیش از یک بازیکن معمولی برای تیمش باشد. تعدادی از هواداران متعصب به خاطر خواسته های او برای ترک باشگاه از او عصبانی هستند. بعضی از طرفداران به خاطر دریافت بالاترین مبلغ قرارداد در لیگ جزیره ، او را مسخره می کنند. در حالی که خواستار ترک باشگاه هم بود.

این بازوبند برای مردی است که در این باشگاه به مدت 10 سال در نقش یک گلزن خدمت کرده است. اریک کانتونا آخرین مهاجم منچستر بوده که در نقش کاپیتان برای این تیم حاضر شده است . درحالی که این امر برای رونی می تواند انتظارات زیادی را از او ایجاد کند.او قادر به انجام کارهای بزرگ است. طرفداران یونایتد تنها از او گل می خواهند . از او می خواهند که بدون هیچ موضوعی تیمش را هنگامی که بی روحیه است بالا بکشد. این یک شانس خوب است که او می تواند یک رهبر بزرگ برای تیمش باشد.
\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/d25d454c351.jpg\"آیا خط حمله تیم می تواند مشکلات فاز دفاعی را جبران کند؟

نمانیا ویدیچ به همراه ریو فردیناند، پاتریس اورا و الکس باتنر تیم را ترک کرده است.در واقع چهار مدافع این تیم را ترک کرده اند؛ درحالی که تنها لوک شاو جایگزین آنها شده و  او هم که  درحال حاضر از ناحیه همسترینگ مصدوم است و چند هفته ابتدایی این فصل را از دست خواهد داد. در حقیقت این یک معجزه است که منچستر در هفته اول با سوانسی بازی می کند. اگر فن پرسی و خوان ماتا و وین رونی بتوانند انرژی خود را برای هردوکار حفظ کنند امسال ، سال یونایتد خواهد بود.

 

به کدام بازیکنان می توان امید داشت؟

فن خال ظاهرا نانی و اندرسون را نمی خواهد. این عجیب نیست. چون این تیم پر از بازیکنانی است اکنون به حد کافی عالی هستند. ادامه ی حضور تام کلورلی ، کریس اسمالینگ و فیل جونزمی توانند نوید یک بازیکن ارزنده مثل کاپیتان روی کین را بدهد.

آیا مدیریت وودوارد در یونایتد ادامه می یابد؟

مدیر اجرایی باشگاه به خاطر  عملکردش در بازار نقل و انتقالات همچنان سرزنش می شود.این در حالی است که عملکردش در استفاده از پتانسیل تجاری باشگاه قابل قبول بوده است. او در تابستان گذشته خیلی ضعیف و بی کفایت نشان داد. در حالی که  فقط در 24 ساعت ابتدایی بازار نقل و انتقلات امسال لوک شاو و هررا را به تیم آورد اما در ادامه خبری از خرید جدیدی نبود.این سوال همچنان باقی است که آیا وودوارد استعفا خواهد داد یا نه؛ اتفاقی که خیلی از هواداران منچستریونایتد امیدوارند پاسخ آن مثبت باشد.


ترجمه: محمدحسین نجفی

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-16 14:21:01
نظر دهید
۲ نظر
-
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۳۴
فیل جونز خیلی خرفته خخخخخخ میتونن واسه 5 با تاتنهام رقابت کنن
morteza Man UTD
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۱
وودوارد باید استفا بده. گند زده به تیم. با اون قیمت ها اگه لوک شاو و اررا رو نمیتونست بخره عجیب بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر