فهرست
تصویر- نامه رسمی ذوب آهن در شکایت از پرسپولیس
تصویر- نامه رسمی ذوب آهن در شکایت از پرسپولیس

تصویر- نامه رسمی ذوب آهن در شکایت از پرسپولیس

آی اسپورت - یک روز پس از شکست برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی، ذوب آهنی ها که تیم برتر مسابقه بودند، شکایت رسمی شان از پرسپولیس را به سازمان لیگ ارسال کردند. آنچه مدیران این باشگاه را به شکایت از سرخپوشان واداشته، حضور حسین ماهینی در این مسابقه بوده است. 

مدافع راست بوشهری پرسپولیس، همانند تعدادی دیگر از بازیکنان شاغل در لیگ برتر که کارت خدمت شان با مشکل مواجه بود، سرانجام هفته توانستند در رقابت های لیگ برتر بازی کنند. از نگاه ذوبی ها اما این حرکت خلاف قانون بوده و نیازمند رسیدگی ست. این در حالی است که ماهینی پیش از بازی با دوب تا زمان نهایی شدن پرونده اش، از سوی سازمان لیگ مجوز بازی دریافت کرده بود. 

\"نامه

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-16 14:21:53
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۲
لنگی مافیایی، هیچی نیستی
مشروح
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۰
در این شکی نیست که پرسپولیس ضعیف بازی کرد و ذوب حقش برد بود ولی چه طور وقتی استقلال با بازی بکش زیرش و ضعیفتر از این بازی رو می بره سایت آی اسپورت 50 تا مقاله مثبت براش می نویسه؟ شما دارین با این مقاله ها بازی ضعیف استقلال رو مقابل سپاهان از اذهان پاک می کنید! چرا از بازی ضعیف استقلال مقابل سپاهان و استقلال خوزستان یک کلمه هم ننوشتین؟
-
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۰
قضیه کارت پایان خدمت دارند ماست مالی میکنند چونکه یک سر قضیه به لنگیها برمیگرده و برای اینکه لنگیها دچار کمبود بازیکن نشوند کاری باهاشون ندارند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر