فهرست
رویانیان: قرارداد من با دایی 1 میلیارد و 400 میلیون بود
رویانیان: قرارداد من با دایی 1 میلیارد و 400 میلیون بود

رویانیان: قرارداد من با دایی 1 میلیارد و 400 میلیون بود

آی اسپورت - داستان دستمزد علی دایی این روزها و به ویژه با نتایج و عملکرد نه چندا قابل دفاع پرسپولیس، به بحث روز فوتبال ایران تبدیل شده است. دایی با حقوق 2.1 میلیاردی برای یک سال، گرانترین مربی فوتبال ایران به شمار می رود و مدیریت فعلی پرسپولیس این رقم را حاصل قرارداد رویانیان با سرمربی فعلی سرخپوشان می داند. مدیرعامل قبلی پرسپولیس اما این موضوع را نمی پذیرد.

محمد رویانیان امروز در این ارتباط با خبرانلاین گفته است: « راستش قرارداد من با علی آقای دایی برای یک سال یک میلیارد و 400 میلیون تومان بود که تمام پول قراردادش را هم در همان زمان به او داده بودم. البته یک پاداش در صورت کسب سهمیه آسیایی هم داشت که برای سال اول بیشتر از 1 میلیارد و 700 میلیون نمی شد. قرار ما با دایی این بود که خودش پول مالیاتش را بپردازد پس قراردادش به بالای دو میلیارد نمی رسید.»

مدیرعامل پیشین پرسپولیس تاکید دارد که قراردادی 1 میلیارد و 400 میلیون تومانی با دایی بسته و قرار بوده هر سال 20 درصد به این مبلغ اضافه شود: «ما قراردادمان 3 ساله بود اما در پایان هر سال امکان مذاکره برای تمدیدش را داشتیم. می توانستند این قرارداد را تمدید نکنند. اگر خودشان تمدید کردند که باید خودشان هم پاسخگو باشند. قرارداد من با دایی 3 ساله بود. یکسری آپشن داشت و سالی 20 درصد روی رقم پایه قرارداد می رفت. من هیچ شرط فسخی هم در قرارداد نگذاشتم. انچه من بسته بودم به هیچ وجه 2 میلیارد نمی شد، مالیات هم بر عهده خود دایی بود».

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-16 14:37:00
نظر دهید
۲ نظر
-
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۵۶
این یارو قرص هاش رو درست نمی خوره یا فکر کرده الان مثل 4 سال پیشه یا مثل اهالی فوتبالی شده که این جوری خال میبنده......اون 5 میلیارد بدهی و ....
رضا
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۱
عشق است سردار پرسپولیسی ....
دوست داریم و همیشه هم بیادت هستیم ...
این استقلولی ها ازت دل خوشی ندارن چون همیشه بهترین تیم ها رو برای پرسپولیس میبستی و بهترین ها رو میخردی و با صحبت هات میسوزوندیشون ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر