فهرست
راکیتیچ:بارسا فقط مسی،نیمار و سوارس نیست / جو اطراف بارسلونا مرا شگفت زده کرده است
راکیتیچ:بارسا فقط مسی،نیمار و سوارس نیست / جو اطراف بارسلونا مرا شگفت زده کرده است

راکیتیچ:بارسا فقط مسی،نیمار و سوارس نیست / جو اطراف بارسلونا مرا شگفت زده کرده است

آی اسپورت - ایوان راکیتیچ بازیکن کروات جدید بارسا از شرایط خود در این تیم راضی است او در مصاحبه ای که امروز انجام داد ضمن اشاره به این نکته عنوان داشت که برای شروع قدرتمندانه لیگ آماده اند.

وی گفت : \" در بارسلونا همه چیز بزرگ تر از آنچه است که تصور می کردم. با این وجود از وقتی که به این تیم آمده ام؛ قصدم این بوده که با تمرین زیاد و تلاش مضاعف بتوان ریتم بازی خودم را با ریتم بازی بارسا هماهنگ کنم. برای من مهم بود که بازیکنان بارسا مرا در جمع خودشان بپذیرند و در واقع چنین نیز شده و اینجا همه مثل اعضای یک خانواده ایم. از همه آنها متشکرم \"

راکیتیچ ادامه داد : \" در بارسا چیزی که بیش از همه مرا شگفت زده کرده، جو اطراف این باشگاه است. حتی یک روز هم محل تمرینات این تیم خالی از تماشاگر نیست. هر روز تعداد بسیار زیادی هوادار پشت درهای محل تمرین تجمع می کنند و تقاضای عکس و امضا دارند. حمایت پرشور این هواداران مرا شگفت زده کرده است.

در بارسا تمام بازیکنان در سطح بالایی قرار دارند. نمی توان فقط از یک یا دو نفر نام برد. بهترین بازیکنان دنیا در این تیم حضور دارند و هر تمرین این تیم جذاب تر از روز قبل است. خیلی ها در مورد افت سطح کیفی مسی صحبت می کنند اما در این چند هفته، مسی را در سطح بالای همیشگیش دیده ام. شک ندارم که لالیگا را با قدرت شروع خواهیم کرد \"

ستاره کروات در موردش شیوه مربیگری انریکه نیز گفت : \" انریکه به تمام جزئیات یک تمرین دقت می کند و همواره در کنار ما حضور دارد. او نکات مهم و اشتباهات ما را گوشزد می کند. از نظر او هر پاسی که می دهیم ایده روشنی دارد. هیچ پاسی را نباید دست کم بگیریم و روی این مساله تاکید دارد. همه ما به شیوه کاری انریکه ایمان داریم \"

راکیتیچ در مورد مثلث مرگبار این فصل بارسا نیز عنوان داشت : \" مسلما این سه بازیکن سطح بسیار بالایی دارند اما بارسلونا فقط از این سه بازیکن تشکیل نشده. همیشه گفته ام که مهم است تیمی چون بارسا، بهترین بازیکنان را به تیم خود بیاورد. اما آنچه مهمتر است؛ اتحاد تیمی است. اینطور نیست که بارسا با این سه بازیکن به تنهایی بتواند همه جام ها را فتح کند. باید با هم باشیم و از خودگذشتگی داشته باشیم. \"

     
آی اسپورت
2014-08-16 15:43:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر