فهرست
پیش بازی رئال مادرید - فیورنتینا؛ پاگشای کیلور ناواس
پیش بازی رئال مادرید - فیورنتینا؛ پاگشای کیلور ناواس

پیش بازی رئال مادرید - فیورنتینا؛ پاگشای کیلور ناواس

 آی اسپورت - رئال مادرید و فیورنتینا امشب ساعت 23.15 به وقت ایران در استادیوم ملی ورشو در لهستان به میدان خواهند رفت. این دومین دوره از سری مسابقات \"Super match\" است که به همت یک اسپانسر لهستانی در این کشور برگزار می شود.

این آخرین دیدار دوستانه رئال پیش از شروع فصل جدید و روبرو شدن با اتلتیکو در سوپرجام اسپانیا خواهد بود. در این دیدار آنچلوتی به بیشتر بازیکنانی که در سوپرجام اروپا مقابل سویا به میدان رفتند؛ استراحت داده و در درون دروازه نیز برای اولین بار از کیلور ناواس استفاده خواهد کرد.

ناواس این فرصت را دارد تا توانایی های خود را درون دروازه کهکشانی ها نشان دهد. عملکرد خوب کاسیاس در مقابل سویا تحسین هواداران رئال و نیز آنچلوتی را موجب شد و این احتمال که کاسیاس جایگاه خود در رئال را پس بگیرد بسیار بالاست؛ مگر اینکه ناواس در بازی امشب همه را شگفت زده کند.

بدون شک رئالی ها نمی خواهند مشکلات دروازه بانی فصل گذشته، این فصل نیز برایشان تکرار شود. جنگ پنهان لوپس و کاسیاس در حال تبدیل شدن به یک جنگ جهانی بود که با تصمیم مسئولان رئال مبنی بر واگذاری لوپس به میلان، این غائله خاتمه یافت.

در بازی امشب، برای اولین بار ژابی و کروس در کنار یکدیگر به میدان خواهند رفت. عملکرد استثنایی کروس در بازی مقابل سویا باعث شد که او یک شبه به قلب هواداران رئال راه یابد.

ژابی و کروس جلوتر از ایارامندی بازی خواهند کرد. در سمت چپ خط میانی، خامس حضور خواهد داشت که وظیفه دارد تا بنزما را تغذیه کند. زوج بنزما در بازی امشب لوکاس جوان خواهد بود.در خظ دفاعی نیز مارسلو ، راموس ، واران و آربلوا حضور دارند.

اما در ترکیب فیورنتینا نه کوادرادو به میدان می رود و نه جوزپه روسی. روسی شب گذشته مصدوم شد و کوادرادو نیز قصد ترک فیورنتیان را دارد.

همجنین خواکین و ماریچ نیز برای بنفش ها بازی نخواهند کرد. در عوض بورخا والرو و مارکوس آلونسو دو بازیکنی که از آکادمی رئال مادرید به فوتبال دنیا معرفی شدند مقابل تیم سابق خود قرار خواهند گرفت.حضور ماریو گومس بازیکن سابق بایرن در نوک حمله فیورنتینا می تواند محک مناسبی برای خط دفاعی رئال مادرید باشد.

 

ترکیب دو تیم بدین شرح است : 

فیورنتینا : نتو - گونزالو - ساویچ - آلونسو - پاسکوال - ایلیچیچ - بورخا والرو - پیزارو - آکوئیلانی - ماریو گومس - باباکار

رئال مادرید : ناواس - مارسلو - واران - راموس - آربلوا - ایارامندی - آلونسو - کروس - خامس - بنزما - لوکاس

     
آی اسپورت
2014-08-16 16:04:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر