فهرست
گزارش روز:عذاب 21 ساعته رونالدو بخاطر یک میلیون یوروی ناقابل
گزارش روز:عذاب 21 ساعته رونالدو بخاطر یک میلیون یوروی ناقابل

گزارش روز:عذاب 21 ساعته رونالدو بخاطر یک میلیون یوروی ناقابل

آی اسپورت - رئال مادرید امروز با تمام ستارگان خود راهی ورشو خواهد شد تا در دیداری دوستانه مقابل فیورنتینا قرار بگیرد. این مسابقه به همت یک اسپانسر لهستانی برگزار می شود و بر این اساس هر دو تیم کمی بیش از یک میلیون یورو بخاطر حضور در این بازی دریافت خواهند کرد.

از آنجایی که لهستان، تیم های باشگاهی قدرتمندی ندارد؛ شاید این تنها شانس هواداران لهستانی برای دیدن ستارگان رئال در کشور خودشان باشد.اما سفر پرماجرای رئال به ورشو و سپس بازگشت آنها به مادرید 21 ساعت به طول می انجامد.

نکته جالب در اینجاست که به اصرار اسپانسر این دیدار، رونالدو و بیل که بطور حتم در این دیدار به میدان نخواهند رفت؛ همراه کاروان رئال به پایتخت لهستان سفر کرده اند.

یک سفر یک روزه که مطمئنا هر دو بازیکن ترجیح می دادند تا در والدبباس بمانند و به تمرینات خود برای دیدار با اتلتیکو ادامه دهند. اما حالا مجبورند رنج و عذاب این سفر 21 ساعته را به جان بخرند. آن هم به دلیل تعهدی که رئال به اسپانسر این مسابقه دارد.

اما سفر رئال به روشو چگونه خواهد بود ؟

امروز ساعت 7.30 صبح، رئالی ها به والدبباس آمدند. نیم ساعت بعد راهی فرودگاه شدند و ساعت 8.55 دقیقه راهی ورشو شدند. پیش بینی می شود که هواپیمای رئال،سه ساعت و چهل و پنج دقیقه بعد در فرودگاه ورشو به زمین بنشیند. یعنی ساعت 12.40 به وقت محلی (15.10 به وقت ایران )

ساعت 13.15، رئالی ها عازم هتل هیلتون خواهند شد و یک ربع بعد ناهار را به اتفاق صرف خواهند کرد. در ادامه، بازیکنان راهی اتاق های خود شده و به استراحت می پردازند.

ساعت 18.30 تمرینات سبکی در محوطه هتل انجام خواهند داد و در ادامه به دستورات تاکتیکی آنچلوتی برای این بازی گوش خواهند داد.ساعت 19 نیز هتل را به مقصد ورزشگاه ورشو ترک خواهند کرد.مسابقه نیز ساعت 20.45 دقیقه آغاز خواهد شد.

در پایان مسابقه که ساعت 22.30 خواهد بود؛ رئالی ها بلافاصله ورزشگاه را ترک کرده و راهی فرودگاه ورشو خواهند شد. سرانجام این سفر 21 ساعته با بازگشت آنها به فرودگاه باراخاس شهر مادرید به پایان خواهد رسید.

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-16 18:08:04
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۹
خوب همین عذابها رو میکشن که بعدش تیم میتونه هر بازیکنی رو که بخواد بخره این حرفه ای گریه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر