فهرست
سوال از زنوزی؛ همین را می‌خواستی؟
سوال از زنوزی؛ همین را می‌خواستی؟

سوال از زنوزی؛ همین را می‌خواستی؟

آی اسپورت - یکی از شگفتی‌های بزرگ لیگ هجدهم بدون تردید سهمیه نگرفتن تراکتورسازی بود؛ مجموعه‌ای که شاید گران‌ترین تیم تاریخ لیگ را بست و 3 مربی عوض کرد که دو تای آنها جان توشاک و لیکنز سرشناس بودند، اما نهایتا پنجم شد و فصل آینده جایی در لیگ قهرمانان ندارد. تراکتور تا همین چند هفته پیش شانس اصلی قهرمانی بود، اما برخورد غیرحرفه‌ای مالک باشگاه با اشتباه محسن فروزان در بازی با سپیدرود همه‌‌چیز را خراب کرد و تیم را به حاشیه برد. اصلا گیریم که واقعا در کفش فروزان ریگی بوده و او از قصد آن گل را خورده بود، اما شاید مدیریت آرام و درون‌خانوادگی موضوع می‌توانست بیشتر به تراکتور کمک کند. به هر حال اتفاقی که الان رخ داده، بدترین شرایط برای زنوزی است و او به کف توقعاتش از لیگ هجدهم هم نرسید. طبعا آقای مالک برای فصل بعد باید از این اتفاقات درس بگیرد.

۳۹ ۳  
آی اسپورت
2019-05-18 18:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
نیما
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۰:۳۹
ازکی تا حالا شرط بندی وبرباددادن زحمات یکسال تیم وهواداران با کلمات اشتباه وریگ به کفش تعریف می شود ؟ به زعم شمکا جریانات بازی با سپیدرود اشتباه بود مهندسی نتایج قبل از آن را باچه اسمی صدا کنیم ؟ توطئه به آن بزرگی در جریان جمعه سیاه را چه بگوئیم ؟ تامافیای فدراسیون است تراکتور به هیچ وجه قهرمانی رانخواهددید. عوامل مافیا زیادند .از فغانی وترکی تا اصفهانیان وتاج وششگلانی ولک وگردانی و....
۵
saeid
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۱:۰۶
چرا چرت و پرت میگی داری از فوتبال کثیف ایران حمایت میکنی خاک تو سرتون
۵
حبیب
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۱:۱۴
مثل اینکه سوزن شما روی اخراج فروزان گیر کرده و فکر کنم تا ده سال دیگر هم مشغولیت شما فقط انتقاد از زنوزی بابت این اخراج خواهد بود بدون اینکه حتی یک بار هم به نکوهش کار پلید فروزان بپردازید فقط به زنوزی گیر داده اید تازه بیشترین تقصیر در شکستهای متوالی تراکتور متوجه لیکنز ترسو بوده که از اعمال کوچکترین تغییرات تاکتیکی و تعویض های بموقع عاجز بود.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر