فهرست
گزارش روز:استقبال گرم بازیکنان بارسا از سوارس
گزارش روز:استقبال گرم بازیکنان بارسا از سوارس

گزارش روز:استقبال گرم بازیکنان بارسا از سوارس

آی اسپورت - روز گذشته لوئیس سوارس برای اولین بار به محل تمرین بارسلونا آمد و با هم تیمی های جدید خود روبرو شد. ورود سوارس به شهرک ورزشی خوان گامپر، با استقبال شدید بازیکنان بارسا روبرو شد.

سوارس که بصورت ناعادلانه ای تاکنون از حضور در تمرینات بارسا منع شده بود دیروز توانست برای اولین بار پس از جام جهانی طعم یک تمرین گروهی فوتبال را بچشد.

برخی بازیکنان بارسا پیش از این در مسابقات ملی و باشگاهی با او روبرو شده بودند و برخی همچون اینیستا، ایجنت مشتری با سوارس دارند(پرگواردیولا).

به همین دلیل وقتی سوارس وارد رختکن بارسلونا شد؛ با تشویق شدید بازیکنان روبرو شد و تک تک آنها به گرمی او را در آغوش گرفتند و به نوعی بخاطر اتفاقات اخیر به او دلداری دادند.

این تشویق ها به درون زمین هم کشیده شد. بازیکنان بارسا در هنگام تمرین با مشاهده جدیت و کیفیت متفاوت این بازیکن، بارها از او حمایت کردند و با وجود اینکه برای اولین بار بود که در تمرینات حضور می یافت او را خیلی زود به عنوان یک عضو جدید از خانواده بارسا پذیرفتند.

سوارس در اولین جلسه تمرینی خود نشان داد که به خوبی از عهده مهار فشارهای اخیر برآمده. با اعتماد به نفس بالایی تمرین می کرد و روی هر توپی با شور خاصی تاثیر می گذاشت.

سرعت عمل و جسارت او در بازی دورن گروهی نیز خیلی ها را شگفت زده کرد. در مجموع، روز اول تمرینی سوارس به بهترین شکل ممکن برای او به پایان رسید. حالا او امیدوار است تا هر چه زودتر 26 اکتبر فرا برسد تا بتواند حس بازی برای بارسا را تجربه کند.

     
آی اسپورت
2014-08-16 18:09:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر