فهرست
پرونده سوپرجام بسته شده است
پرونده سوپرجام بسته شده است

پرونده سوپرجام بسته شده است

آی‌اسپورت- استیناف هم تصمیم کمیته انضباطی درباره سوپرجام را تایید خواهد کرد. مهدی دادرس، عضو کمیته استیناف امروز در گفت‌وگویی اعلام کرده: «پرونده دیدار سوپرجام در کمیته استیناف بسته شده و ما بدون اینکه خوشحالی یا ناراحتی هواداران و اعضای دو باشگاه استقلال یا پرسپولیس را در نظر بگیریم براساس قانون و عدالت در این پرونده به جمع بندی رسیدیم.»

دفاعیات استقلال از نگاه کمیته استیناف به گونه‌ای نبوده که رای کمیته انضباطی نقض شود و با توجه به اظهارات ملکی عضو هیات مدیره استقلال در جلسه شورای تامین مبنی بر عدم حضور آبی‌ها در بازی سوپرجام در موعد مقرر، اگر اتفاق خاصی نیفتد کمیته استیناف به زودی رای برتری سه بر صفر به نفع پرسپولیس را اعلام خواهد کرد.

 

نود

۱۷ ۹  
آی اسپورت
2018-08-28 22:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
وزیر لنگ و لنگزادش
سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۴۹
تکلیف سوپور جام روشن بود. پارسال نفت بیچاره رو خرکش کردن اوردن که لنگزاده دلش شاد بشه امسال هم حرف ملکی پشت درهای بسته شده مدرک و لنگ به کلکسیون افتخارات ننگینش یه جام دیگر اضافه کرد. یه موقع عابدینی با تبانی جام میاورد حالا لنگوزیر و لنگزادش و لنگفدراسیون. بالاخره این دولت باید یه دلخوشی برای جامعه همیشه در صحنه داشته باشه.
بغداد بونجاح
چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۵۸
برو بچه اگر فرار نکرده بودید که مثل دیشب یه شب غم انگیز دیگه داشتید! حالا زبونتون دراز شده؟؟ خخخخخ
بغداد بونجاااااااح
چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷، ۰۵:۴۱
بوس بوس
۴
مهدی
سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۵۱
به نظر من بهترین کار اینه که تیم های امید پرسپولیس و استقلال سوپرجام رو برگزار کنن . اینجوری هم جام برگزار میشه و هم بازی حیثیتی نیست . همین نسخه رو برای سالهای اینده که سوپرجام بین سرخابی هاست میشه اجرا کرد
۳
مرتضی سلطان
سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۱۷
عموری آسوده بخواب بونجاح بیدار است..
مارال
چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۰۵
بسته دیگع باو !
همه که نباید مثل هم باشیم ! ی کم منطقی تر فکر کنید
كسري
چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷، ۰۱:۳۷
دمت گرم مرتضي سلطان تا ميتوني اين جماعت وقيح و كثيف رو بچزون [...] ميگي بستتتتته نه بستتتتت نيست [...] هنوز يادمون نرفته كه رو صورتشون حكاكي ميكردن [...] هنوز يادمون نرفته كه به پيج تيمهاي عربي لشكركشي ميكردن هنوز يادمون نرفته كه كليپ دروغين درست كردن و هموطنهاي عرب زبون رو برعليه ما شوروندن كه مثلا دو امتياز از دست بديم هنوز يادمون نرفته زمان فتلا و عزيز محمدي دوپينگ دسته جمعي كردن و بازي جام حذفي رو يك ماه جلو انداختن تا تيم پرمصدوم مارو شكست بدن و خيلي هنوز يادمون نرفته هاي ديگه،پس مرتضي سلطان تا ميتوني [بگو]، دوستاي ديگه كه حس وطن پرستي دارن برن پي كارشون
نیما
چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۳۹
لنگ مافیایی و کثیف همینه.
۲
خسته
چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷، ۰۱:۳۷
استقلال از ابتدا نباید این بحث میاییم و نمیاییم رو شروع می کرد. هم اعصاب هواداران خودشون رو خراب کردند و هم اعصاب ما رو.
بعضی ها فوتبال رو با جنگ اشتباه گرفتند. منظورم بعضی از هوادارانه.
زیبایی این کل کل ها به اینه که یه بازی جذاب ببینیم و لذت ببریم نه اینکه همش دعوا کنیم و اون بگه ما فلان تاریخ نمیاییم و این یکی بگه ما سه بر صفر برنده ایم.
باید کمی در رفتارمون تجدید نظر کنیم. چه استقلالی ها و چه ما پرسپولیسی ها.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر