فهرست
گزارش روز:روز سرنوشت دی ماریا و خدیرا
گزارش روز:روز سرنوشت دی ماریا و خدیرا

گزارش روز:روز سرنوشت دی ماریا و خدیرا

آی اسپورت - امشب ساعت 23.15 به وقت ایران تیم های رئال مادرید و فیورنتینا در یک دیدار دوستانه به مصاف هم می روند. آنچلوتی قصد دارد تا در این دیدار از بازیکنانی که در بازی های قبلی رئال حضور نداشته یا دقایق کمی به آنها بازی رسیده بود استفاده کند.

از آن جمله کیلور ناواس ، خدیرا و دی ماریا. این آخرین فرصت برای آنچلوتی است تا در مورد خدیرا و دی ماریا تصمیم نهایی را بگیرد. امشب مشخص خواهد شد که این مربی ایتالیایی برای فصل جدید روی آنها حساب می کند یا خیر.

کارلتو عنوان کرده است که در تیم خود به بازیکنانی که حس رقابت طلبی خود را از دست داده و به تیم دیگری غیر از رئال فکر می کنند نیازی ندارد. هر دو بازیکن در مقابل سویا در سوپرجام اروپا به میدان نرفتند. دی ماریا روی نیمکت بود و خدیرا از روی سکوها این بازی را تماشا کرد.

در صورتی که هر یک از این دو بازیکن امشب هم مقابل فیورنتینا به میدان نروند؛ باید خروجشان از رئال را حتمی بدانیم. چرا که حضور در این بازی ها ریسک مصدوم شدن را به همراه دارد و در صورت هرگونه مصدومیتی به فاصله 2 هفته مانده به پایان فصل نقل و انتقالات، باشگاه یا باشگاه های خواهان آنها از خریدشان صرفنظر خواهند کرد.

امشب شب حساسی برای آنچلوتی و هواداران رئال خواهد بود؛ نه به لحاظ اهمیت بازی با فیورنتینا که اساسا یک بازی دوستانه است؛ به این خاطر که نهایتا مشخص خواهد شد که دی ماریا و خدیرا چه نیتی در سر دارند.

ال فیدئو از پی اس جی و منچستر پیشنهاداتی جدی دارد و خدیرا نیز از آرسنال و بایرن .

     
آی اسپورت
2014-08-16 18:23:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر