فهرست
ترانسفر درهم عرب‌ها به لاليگا؛ بدون پول، بدون افتخار
ترانسفر درهم عرب‌ها به لاليگا؛ بدون پول، بدون افتخار

ترانسفر درهم عرب‌ها به لاليگا؛ بدون پول، بدون افتخار

آي‌اسپورت- در فاصله چند ماه تا رقابت‌های جام‌جهانی 2018 روسیه فدراسیون فوتبال عربستان در توافقی دوجانبه با بنیاد لالیگا (مسئول برگزاری رقابت‌های قهرمانی اسپانیا) زمینه کوچ دسته جمعی ملی‌پوشان سعودی به رقابت‌های قهرمانی اسپانیا را فراهم کرد تا این بازیکنان با تجربه حضور در فوتبال اروپا در جام جهانی به داد عربستان برسند. نکته کلیدی در انتقال دسته جمعی این 9 بازیکن به باشگاه‌هایي همچون ویارئال، لگانس، ختافه، رایووالکانو و ... به عدم دخالت باشگاه‌ها در این نقل و انتقال براساس قوانین فیفا برمی‌گشت، به نحوی که توافق بر سر پوشیدن پیراهن این تیم‌ها بین فدراسیون عربستان و بنیاد لالیگا بسته شد تا به این ترتیب باشگاه‌ها هیچ ضمانتی در راه بازی دادن یا عقد قرارداد مالی با بازیکنان سعودی نداشته باشند. به این ترتیب تمام مسائل مالی و حقوق بازیکنان از خود عربستان تامین می‌شود و باشگاه‌هایی که میزبان بازیکنان هستند حتی به منافع مالی در قبال حضور این ملی‌پوشان در اردوی خود نیز می‌رسند که به نظر قرارداد جالب توجهی برای آنها خواهد بود. سعودی‌ها این اقدام را بعد از اقدام مشابه قطر در فرستادن ستاره‌های خود به لالیگا در دستور کار قرار دادند به این امید که در روسیه نتایج بهتری کسب کنند.

۱ ۷  
آی اسپورت
2018-01-22 10:15:00
نظر دهید

۷ نظر
آرش
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۳۰
یعنی حتی تو خبر آوردن هم باید این عادت چرک رو رعایت کنید؟ عزیزم یه کار خیلی درست رو انجام دادن واسه پیشرفت فوتبالشون، با مدیریت کاملا درست دارن جلو میرن، موفق هم میشن، شماها هم بشینین هر کاری اونا کردن یه جفنگی براش ببافین که ثابت بشه ارزشی نداشته بعدشم یه ماله بردارین گندکاریهای مدیران با کهولت و مندرس موفق وطنی رو ماله بکشین. هنوز چندماه از سندسازی باشگاهامون نگذشته که شما اساتید قشنگ اون دروغ رو ماله کشیدین و یه طرح و نگاری هم به اون کثافت کاری زدین، عربستان اونوقت چیکار کرد؟ برداشت الاتحاد رو حذف کرد (شما تصور کن استقلال یا پرسپولیس حذف میشد).
کریم
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۳۲
ترانسفر اصولی فارس‌ها رو عشقه
۳
پدرام
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۳۴
20سال قبل هم که مربیهای خوب میگرفتند عربها همین پیشکسوتها و همه چیز غر بزنهای ما میگفتند فقط پول دور میریزندو عربها هیچی نمیشند
الان بهترین تیمهای ایرانی رو 6تایی میکنند

این کاری هم که عربستان شروع کرده 20سال دیگه جواب میده اون هم زمانی که تیم ملیمون رو 6 تایی کنند

تازه اگر افتخار بدند اون موقع با ایران بازیکنند و اروپا نرند
۷
رضا
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۴۹
چه حقارتی پول دادن که تو لالیگا باشن عمرا هم به بازی گرفته بشن.
۳
وحید بارساپولیسی
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۳۹
تنها تیم بدون لژیونر اروپایی جام جهانی هستن و بازیکنانشون تجربه بین المللی ندارن .. تنها بازیکن تاریخشون هم که رفت اروپا حسین عبدالغنی سلیمانی بود که یه مقطع رفت گراس هاپرز سوییس.. نتیجه این فقدان هم باخت 8:0 به آلمان در 2002 و 3:0 جلوی اکراین و 5:0 جلوی فرانسه و 3:0 جلوی دانمارک بود و اینه که ازین میترسن بازم 6 تایی و هفت تایی بشن.. در ضمن بازیکناشون بازی نمیکنن فقط تمرین.
۳ ۲
آرش
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۴۷
البته 4-0 جلو اوکراین، 4-0 جلو فرانسه و 1-0 جلو دانمارک
در ضمن لژیونر نشدنشون به دلیل یه سری قوانین مضحک بود که داشتن ولی اون چیزی که مشخصه دارن به اشتباهاتشون پی میبرن، ما هم نشستیم داریم دلایل شکیلی میاریم که کار اونا اشتباهه.
۵
ویلی
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۱۴
خداقوت برادر که با آتش به اختیارت رفع شبهه کردی ما جیره خوران برادرزن صدام به راه راست هدایت بشیم...حالا با فینالای جام ملتها و صعودشون به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 94 با رکورد دو برد و گل زدن در همه بازیها و همينطور حضور سامي الجابر در ولورهمپتون کاری ندارم فقط توجه کن پولی که اونا در ناز و نعمت کشور آبادشون میگیرن اگه تو فوتبال ما بود میانگین عمر مفید فوتبالیستای بی ظرفیت ما به نیم فصلم نمیرسید!!
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر