فهرست
آخرین تیر اینتری‌ها؛ معاوضه پریسیچ و لوکاکو
آخرین تیر اینتری‌ها؛ معاوضه پریسیچ و لوکاکو

آخرین تیر اینتری‌ها؛ معاوضه پریسیچ و لوکاکو

آی اسپورت - بعد ازکش و قوس‌های فراوان بین 2 باشگاه اینتر و منچستر بر سر انتقال روملو لوکاکو مهاجم مورد نظر آنتونیو کونته در آخرین اقدام تیم ایتالیایی ایوان پرشیچ به عنوان بخشی از قرارداد به یونایتد پیشنهاد شده است. اتفاقی که بارها با نام‌های متعدد در پست‌های مختلف تیم ایتالیایی به وقوع پیوسته و باز هم گره کور این انتقال را باز نکرده است. اولین کسی که به منچستریونایتد پیشنهاد شد، مائورو ایکاردی مهاجم مغضوب اینتری‌ها بود که مذاکرات بر سر معاوضه 2 مهاجم بی‌نتیجه ماند. پس از ایکاردی نامی که با توجه به نیاز مبرم شیاطین سرخ به دفاع وسط مدت‌ها به این تیم به عنوان بخشی از مبلغ قرارداد لوکاکو مطرح شد، میلان اشکرینیار بود. گویا اینتر خودش کم‌تر از منچستر به این مدافع آماده احتیاج نداشت و اشکرینیار هم کلید حل معمای لوکاکو برای اینترمیلان نبود. در آخرین گزارش منتشر شده نام بازیکنی مطرح شده است که فصل گذشته ژوزه مورینیو به شدت به دنبال جذب او بود. ایوان پرشیچ آخرین کسی است که برای متقاعد کردن تیم انگلیسی به فروش مهاجمش به عنوان بخشی از قرارداد به این تیم پیشنهاد شده است.

کونته برای ماجراجویی جدیدش در فوتبال ایتالیا به هر قیمت ممکن لوکاکو را می‌خواهد. مهاجم بلژیکی هم خواستار ترک باشگاه است، با این حال مقامات یونایتد 85 میلیون یورو برای مهاجمشان قیمت گذاشته‌اند؛ قیمتی که با وجود علاقه کونته به این بازیکن مدیران اینتر را برای خرج کردن این مبلغ متقاعد نکرده است. هر چقدر ناخن‌خشکی اینتری‌ها بیشتر نمایان می‌شود، مرغ منچستری‌ها هم بیشتر به یک پا داشتنش ایمان می‌آورد. انتقالی سخت که در صورت اتفاق افتادنش حجم بالایی از استرس و بار روانی را روی دوش سرمربی اینتر و مهاجم مورد نظرش خواهد داشت.

سخت می‌توان پذیرفت منچستری که بر سر ایکاردی و اشکرینیار به توافق نرسید، برای معاوضه مهاجم تنومندش با پرشیچ کروات راضی شود. با این حال کونته لوکاکو را می‌خواهد و اگر این ترفند هم جواب ندهد به نظر نمی‌رسد آنها دست‌بردار باشند. علاقه دوطرفه همیشه منجر به رسیدن نشده است و بعید نیست لج‌بازی بزرگ‌ترهای 2 باشگاه مانع رسیدن کونته و لوکاکو به هم شود. لوکاکو در حال حاضر تور پیش فصل را در لباس منچستر سپری می‌کند. او در همین تور با صحبت‌های سولسشائر برای ماندن مواجه شده بود. این انتقال به یک گذشت از یکی از طرفین احتیاج دارد. یا اینتر به علاقه سرمربی‌اش احترام می‌گذارد و سر کیسه را شل می‌کند و یا منچستر مهاجم بی‌انگیزه‌اش را برای پیدا کردن انگیزه در تیم جدید یاری می‌کند. احتمال اینکه هیچ یک از این 2 اتفاق هم نیفتد چندان بعید نیست و انتقال لوکاکو به اینتر ماموریت غیرممکن سران اینتر در تابستان جاری به نظر می‌آید.‌‌‌

 

۱    
آی اسپورت
2019-07-23 18:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر