فهرست
گزارش: تمام حاشیه های دیدار پدیده - صبا/ درگیری و فحاشی در ثامن
گزارش: تمام حاشیه های دیدار پدیده - صبا/ درگیری و فحاشی در ثامن

گزارش: تمام حاشیه های دیدار پدیده - صبا/ درگیری و فحاشی در ثامن

آی اسپورت- دیدار دو تیم پدیده و صبای قم یکی از خشن ترین دیدار های هفته بود که داور مسابقه چندین بار از در آوردن کارتش خساست به خرج داد. اتفاقاتی از قبیل  تکل های خشن شاگردان مرزبان گرفته تا اعتراض شدید کادر فنی صبا و البته فحاشی ایوب کلانتری! با دیدن فیلم این مسابقه، همه این را مشهود است. دقیقه 21 اکبر صادقی که تکلی پیام گونه داشت، می توانست کارت قرمز مستقیم بگیرد ولی احتمالا چون اول بازی و هم اولین کارت داور بود، نمی شد این کار را کرد. قاضی این دیدار باز هم می توانست کارش را در دقیقه 1+45 جبران کند؛ در لحظه ای که مهاجم صبا در موقعیت کاملا تک به تک قرار داشت و میلان یوانوویچ او را متوقف کرد؛ اما باز هم رنگ زرد از جیب داور بیرون آمد.

اگر از این دو صحنه هم عبور کنیم، جواد شرقی راحت ترین قرمزی که می توانست بدهد را در دقیقه 70 نداد. جایی که امید قربانی روی بازیکن پدیده خطا می کند و کارت زرد می گیرد، اما ایوب کلانتری که هم تیمی او می باشد مقابل دیدگان داور به این مدافع جوان حرفی می زند که با عکس العمل سریع شرقی رو به رو می شود و داور به خاطر چیزی که این بازیکن  صبا می گوید تنها یک کارت زرد می دهد. 
به هر حال این اتفاقات اگر در بازی یک تیم بزرگ و بازیکنی مانند صادقیان رخ میداد مطمئنا سر و صداهای فراوانی را به راه می انداخت. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-16 19:28:33
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۸
پیوست:کمیته انظباطی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر