فهرست
انتقاد فن خال از شاگردانش: هماهنگ نبودیم
انتقاد فن خال از شاگردانش: هماهنگ نبودیم

انتقاد فن خال از شاگردانش: هماهنگ نبودیم

آی اسپورت- لوئیس فن خال ، سرمربی منچستریونایتد پس از شکست 2-1 مقابل سوانسی سیتی، به انتقاد از عملکرد تیمش پرداخت.

در دیدار افتتاحیه لیگ برتر انگلیس، یونایتد که فصل گذشته در رده ی هفتم فصل را به پایان رسانده بود، با سیستم جدید 2-1-4-3 به میدان رفته بود. نیمه ی اول سوانسی خوب کار کرد و موفق شد با پیروزی به رختکن برود ولی گل کاپیتان رونی در اوایل نیمه ی دوم، بازی را به تساوی کشاند. در دقایق پایانی نیز سوانسی گل پیروزی بخش را به ثمر رساند و در اولین بازی فصل، اولین شکست را برای شیاطین سرخ رقم زد.

سرمربی هلندی معتقد است که تمام تیم ضعیف کار کردند و از هواداران خواست که صبور باشند.

او در مصاحبه با BT Sport گفت: \" به سطح خودمان نرسیده‌ایم، آن چیزی که در چند بازی قبل نشان داده ایم. این اتفاق ناراحت کننده بود زیرا این مهم ترین بازی بود. خط دفاعی خوب کار نکرد و در واقع تمام تیم خوب نبود و این دلیل شکست ما بود. البته که به دفاع نیاز داریم ولی در کنفرانس خبری پیشن گفتم که چون ما امروز باختیم یا بازی‌هایی که بردیم، مدافعان مقصر اصلی بودند.

امروز اصلا تیمی بازی نکردیم و فکر می‌کنم مشکل بزرگ ما همین بود. گل بسیار زیبایی زدیم و فرصت داشتیم بازی را 2-1 کنیم ولی موقعیت گل اهمیتی ندارد. در پایان گل ‌ها به حساب می‌آیند. باید دلیل آن را پیدا کنیم. بازیکنان سوانسی بسیار خوب کار کردند و در نیمه ی دوم تمام تلاششان را انجام دادند.\"

     
آی اسپورت
2014-08-16 20:24:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر