فهرست
آرسنال 2-1 کریستال پالاس: رمزی، فرشته مرگ پالاس
آرسنال 2-1 کریستال پالاس: رمزی، فرشته مرگ پالاس

آرسنال 2-1 کریستال پالاس: رمزی، فرشته مرگ پالاس

آی اسپورت-آرسنال با پیروزی 2-1 مقابل کریستال پالاس، فصل جدید رقابت های لیگ برتر را با سه امتیاز خانگی شروع کرد.

آرون رمزی که در دیدار کامیونیتی شیلد برای تیمش گل زده بود، در این دیدار هم یک بار دیگر در نقش گلزن ظاهر شد تا فصل را به بهترین شکل آغاز کرده باشد.

آرسنالی ها امروز در نخستین هفته لیگ برتر در حالی میزبان کریستال پالاس بود که با روحیه خوب ناشی از فتح جام خیریه پای به این دیدار گذاشته بودند و در ابتدای مسابقه  فشار قابل توجهی بر تیم حریف وارد کردند.

 

 اما این پالاس بود که به خوبی مقاومت کرد و رفته رفته بازی متعادلتر شد و روی کرنری که با اشتباه شچسنی بدست آورده بودند موفق شدند تا با ضربه سر هانگلند به گل برسند.

 

این پایان نیمه اول نبود و در دقایق پایانی روی ضربه ایستگاهی ارسالی از الکسیس ، کوشیلنی موفق شد نتیجه بازی را به تساوی بکشاند تا توپچی ها نیمه اول را بازنده به رختکن نرفته باشند.

 

نیمه دوم نیز آرسنال بازی را مسلط آغاز کرد و نبض بازی را در اختیار گرفته بود اما کمبود سرعت حرکت تیمی و همچنین دفاع خوب از سوی کریستال پالاس مانع از ایجاد موقعیت های جدی به روی دروازه این تیم میشد.

 

 پس از ورود چمبرلین و ژیرو به زمین اوضاع آرسنال کمی بهتر شد تا اینکه دقیقه 91 روی سانتر ارسالی از چمبرلین و چند ضربه سر در محوطه جریمه، دبوشی ضربه ای را به سمت دروازه روانه کرد و پس از واکنش دروازبان در بازگشت رمزی موفق شد دومین گل آرسنال را به ثمر برساند تا آرسنال سه امتیاز حساس خانگی را در نخستین هفته مسابقات از دست نداده باشد.

 

 اکنون توپچی ها باید خود را برای سفر به ترکیه و انجام دیدار رفت پلی آف لیگ قهرمانان آماده کنند و پس از آن در هفته دوم رقابتهای لیگ برتر باید در گودیسون پارک به مصاف اورتون بروند. 


ترکیب دو تیم:


آرسنال: شزنی؛ دبوشی، کوشینلی، چمبرز، گیبس؛ آرتتا، ویلشر، رمسی، سانچس، کاسورلا؛ سانوگو


کریستال پالاس: اسپرونی، کلی، دان، هنگلند، وارد؛ یدیناک، لدلی، پانچئون، بولاسیه؛ شاماخ، کمپل

گزارش زنده:


دقیقه 10- بازی تا به اینجای کار در اختیار آرسنال بوده و توپ‌چی ها توپ را به خوبی به گردش درآورده‌اند.

دقیقه 20- بازی از تب و تاب اولیه افتاده و بیشتر در میانه میدان پیگیری می شود

دقیقه 28- شوت خطرناک ویلشر با واکنش خوب اسپرونی به کرنر رفتدقیقه32-گگگگگللللل برای کریستال پالاس ! هنگلند موفق شد با یک ضریه سر از روی کرنر، گل اول بازی را به ثمر برساند

دقیقه45-گگگگگگل برای آرسنال ! سانتر خوب سانچس از یک ضربه ایستگاهی، پشت مدافعان روی سر کوشینلی نشست و گل تساوی در واپسین دقایق نیمه اول رقم خورد


دقیقه 48- سوانسی در تلاش برای شکاندن قفل خط دفاعی آرسنال است ولی عملکرد خوب چمبرز در خط دفاع آرسنال، راه ها را برای رساندن توپ به کمپل بسته است

دقیقه 53- گیبس از اواسط بازی احساس ناراحتی می‌کرد و حالا با مونرئال تعویض شد

دقیقه 67: میزبان بر توپ و میدان مسلط است اما می توانند راهی به دروازه پالاس پیدا کنند

دقیقه 73: آرسنالی ها اعتقاد دارند روی ژیرو خطای پنالتی شده است اما داور چنین اعتقادی ندارد

دقیقه 89- کارت قررررررمزززز....جیسون پانچئون به دلیل تکل روی پای مونرئال، با کارت زرد دوم اخراج می شود تا پالاس دقایق پایانی را 10 نفره دنبال کند

دقیقه 90+1: گلللللللل...گلللل برای آرسنال...یک حمله همه جانبه از توپچی ها و رمزی که ضربه نهایی را وارد دروازه می کند

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-16 23:29:15
نظر دهید

۱ نظر
سید استقلالی
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۱۰
معلوم نیست این بار نوبت کدوم بدبختی که بمیره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر