فهرست
راه آشتی کی‌روش و پرسپولیس؛ برانکو عذرخواهی کند
راه آشتی کی‌روش و پرسپولیس؛ برانکو عذرخواهی کند

راه آشتی کی‌روش و پرسپولیس؛ برانکو عذرخواهی کند

آی اسپورت - دعوای برانکو و کی‌روش این روزها به اوج خود رسیده و سرمربی تیم ملی در اظهار نظر رسمی اعلام کرد دیگر از پرسپولیس بازیکن دعوت نخواهد کرد. همین مساله باعث شد تا سرخپوشان ملی پوش جایگاه شان در تیم ملی را در خطر ببینند. برانکو در مصاحبه‌ای گفته بود بازیکنانش وقتی به اردوی تیم ملی می‌روند با اضافه وزن به تمرینات بر می‌گردند و به همین دلیل کی‌روش اعلام کرد دیگر از پرسپولیس بازیکن دعوت نخواهد کرد. این در حالیست که سرخپوشان با 8 ملی پوش بیشترین آمار را در تیم ملی دارند. حالh به نوشته روزنامه خبرورزشی سرمربی تیم ملی برای فدراسیون فوتبال شرط گذاشته تنها در یک صورت پرسپولیسی به تیم ملی باز می گردند که برانکو رسما از او عذر خواهی کند.

۷ ۱۴  
آی اسپورت
2017-02-25 11:04:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۱۴ نظر
حرف حساب
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۲۱
کیروش غلط کرده! برانکو برای کدوم کار اشتباه عذرخواهی کنه؟ اینکه به یک اردوی بی خاصیت و بی فایده و بدون لژیونرها اعتراض کرده؟! مگه این دلال موزامبیکی برای توهینهایی که تو این 6 - 7 سال به کل فوتبال و مسئولان ایران کرد حتی یک بار هم ابراز تاسف صوری هم کرد؟؟!!
sia
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۲۰
این که به بازیکنا و کادر فنی تیم ملی توهین کرده به دروغ گفته که بازیکن ها چاق میشن تو اردو تیم ملی.
۵
حسن
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۲۲
امیدوارم برانکو این کار رو بکنه.هر چند که لجبازی از طرف کیروشه ولی اگه اتفاق بدی بیفته همه کاسه کوزه ها سر پرسپولیس و برانکو خرد میشه.
۵
امیر
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۳۷
واقعا مایه شرم.تا الان دعوای دو مربی و دعوای دو نفر بود.اما الان کیروش بعنوان مربی و معلم بازیکنان ملی پوش ، از شاگرداش بعنوان گروگان داره استفاده می کنه.کلا مفهوم معلم و شاگردی رو نابود کرده.گیرم برانکو ازش رسما عذرخواهی بکنه ولی احساس شاگرداش چی میشه که بعنوان گروگان ازشون استفاده شده؟!!!!!
ادیب
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۴۳
باش تا صبح دولتت بدمد!!!
مجید10
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۴۶
بشین تا معذرت خواهی کنه!!! چقدر این کیروش پر روئه!!!! تو باید معذرت خواهی کنی نه برانکو....
vesta
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۵۴
جمع کنید این مسخره بازیها رو کور خوندی میبینم روزی رو که کیروش ذلیل و پست شده ما هوادارها پشت ملی پوشها هستیم کیروش به خاک سیاه میشینه
سامان
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۰۴
مشکلی نیست بازیکنان پرسپولیس رو دعوت نکنه ما هم تو بازی های پیش رو در عین حال که تیم ملی رو تشویق میکنیم اما از خجالت ایشون هم در میایم بعد ببینه تو اون جو ورزشگاه آزادی بازیکناش چه راندمانی دارن
لنگی بیا کارت دارم
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۱۹
فقط همین؟ اون دلالویچ بی همه چیز اردوهای تیم ملی رو کنسل کرد و خیانت کرد, فقط با یه عذر خواهی؟
۹
سالار
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۲۸
جدای هر گونه علاقه رنگی تو مسئله اخیر کاملا حق با کیروشه. متاسفانه برانکو اسیر یه سری افراد اطرافش شد و فکر کرد اگه علیه کیروش صحبت کنه اونو تضعیف می کنه ، در حالیکه فکر نمی کرد از کیروش رو دست بخوره. آخه یعنی چی که اگه پرسپولیس قهرمان نشد مسببش کیروشه!!! یهنی چی که ملی پوشام بعد اردوها 3kg اضافه وزن دارن!! . این صحبت جز توهین به شخصیت فنی و حقیقیه کیروش هیچ مفهومی نداره، در حالیکه خود هوادارای پرسپولیسم می دونن دروغه.تیم ملی که یه زمین تمرین نداره و نمی تونه 1بازی تدارکاتیه آبرومند داشته باشه جز با هنر حرفه گریه کیروش نمی تونست اینجا باشه. اگه تونستیم امکاناتی مث اروپا که نه، در حد همین امارات و قطر و واسه کیروش فراهم کنیم اونوقت می تونیم انتظار داشته باشیم که کیروشم فقط تو فیفا دی ها بازیکنا رو دعوت کنه. عمق فاجعه اونجاست که کشورای درجه 3 هم حاضر نیستن با ما بازی تدارکاتی بزارن و ما چشمامونو رو واقعیات بستیم.
محمد
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۵۸
متنت سرشار از تعصب و علاقه رنگی بود و کاملا یک طرفه!!!!!
سالار
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۴:۳۳
خطاب به دوستان عزیزی که کامنت اول رو به علایق رنگی ربط می دن باید عرض کنم: امیر قلعه نوعی سرمربیه استقلال تو سال 93 هم همین اشتباه رو کرد و وقتی کیروش 8تاملی پوش از تیمش دعوت می کرد توهم توطئه برداشت که اینا می خان تو کار تیم بزارنو این حرفا. در حالیکه این طور نبود. همون موقع یه سری از هوادارای استقلال کیروشو فحش کش می کردن که میخاد استقلالو تضعیف کنه و در مقابل یه عده از هوادارای پرسپولیس می گفتن منافع تیم ملی به هر چیزی ارجحیت داره. متاسفانه این وسط به تنها چیزی که اهمیت داده نمیشه تیم ملیه. اون موقع کار اشتباه قلعه نوعی رو یه عده تایید می کردنو حالا کار اشتباه برانکو رو.
۷
موراتا
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۵۳
چقدر کار کیروش سخیفه ایشون با برانکو مشکل داره اون وقت پای بازیکن های تیم ملی رو کشیده وسط این یعنی اوج رذالت
محمد
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۸:۳۹
قطر که نمی تونم بیام ولی روز 8 فروردین توی استادیوم من و دیگر پرسپولیسی ها می بینیمت .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر