فهرست
پیش بازی لیورپول - ساوتهمپتون؛ جنگ با دوستان سابق
پیش بازی لیورپول - ساوتهمپتون؛ جنگ با دوستان سابق

پیش بازی لیورپول - ساوتهمپتون؛ جنگ با دوستان سابق

آی اسپورت- لیورپول و ساوتهمپتون در اولین دیدارشان در لیگ برتر، امروز در ورزشگاه آنفیلد لیورپول به مصاف یکدیگر می‌روند.

راجرز پیش از این بازی عنوان کرده بود که تیمش را برای رقابت آماده کرده است. راجرز فصل گذشته به همراه لیورپول عملکرد خوبی داشت و موفق شد پس از سیتی، رتبه دوم را کسب کند. با جدایی سوارس از لیورپول و پول هنگفتی که از بارسلونا دریافت کردند، لیورپول خرید‌های زیادی انجام داد که بسیاری از آنها از ساوتهمپتون بوده است. آدام لالانا، ریکی لمبرت و دژان لوورن همگی از ساوتهمپتون به لیورپول منتقل شده اند و در اولین بازیشان باید به مصاف تیم سابقشان بروند.

با جدایی پوچتینو از ساوتهمپتون، آنها نیز بیشتر بازیکنان خود را از دست داده اند ولی راجرز همچنان آنها را رقیبی جدی می‌داند و عنوان کرد که تحت هدایت کومان، می‌توانند خطرساز باشند.

آدام لالانا به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو نمی‌تواند مقابل تیم سابقش به میدان برود و لازار ماروکوویچ  ، جان فلانگن و دنیل استوریج نیز مصدوم هستند.

کومان 7 بازیکن جدید به ساوتهمپتون منتقل کرده و اولین محک جدی او در آنفیلد خواهد بود. او می‌داند که راجرز، ساوتهمپتون را دست کم نخواهد گرفت.

دوسان تادیچ، شین لانگ، فریزر فورستر و رایان برتراند می‌توانند اولین بازیشان برای ساوتهمپتون را انجام دهند و این در حالیست که جی رودریگز به دلیل مصدومیت تیم را همراهی نخواهد کرد.

     
آی اسپورت
2014-08-17 11:28:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر