فهرست
پیش بازی نیوکاسل - منچسترسیتی؛ کلاغ‌ها بالای سر قهرمان
پیش بازی نیوکاسل - منچسترسیتی؛ کلاغ‌ها بالای سر قهرمان

پیش بازی نیوکاسل - منچسترسیتی؛ کلاغ‌ها بالای سر قهرمان

آی اسپورت- منچسترسیتی در شروع دفاع از عنوان قهرمانی اش و در اولین بازی لیگ، امروز به مصاف نیوکاسل خواهد رفت.

مانوئل پیگرینی، فصل گذشته در اولین حضورش در منچسترسیتی و لیگ برتر موفق شد سیتی را قهرمان جزیره کند. این دومین قهرمانی سیتی در 3 سال اخیر است. پیش از آن نیز در Capital One Cup، مقابل ساندرلند در ومبلی 3-1 پیروز شده بود و سرمربی شیلیایی عملکرد خوبی تا به اینجای کار با سیتی داشته است.

با این حال در بازی پیش رو، چندین ستاره ی این تیم که در جام جهانی حضور داشتند، بازی نخواهند کرد. سرجیو آگوئرو احتمالا به این بازی نخواهد رسید و مانگالا که پول زیادی برای به خدمت گرفتنش به پورتو پرداخت شده نیز هنوز کاملا آماده نیست.

سیتی که فصل گذشته هم در اولین بازی، میزبان نیوکاسل بود، هر 3 بازی انجام شده بین دو تیم از فصل گذشته را پیروز شده و بدون اینکه گلی دریافت کند، 8 گل به ثمر برساند.

کلاغ ها نیم فصل دوم کابوس واری را فصل گذشته تجربه کردند. آنها از 19 بازی انجام شده، 13 بازی را شکست خوردند و پاردو نیز به دلیل درگیری با بازیکن حریف، 7 جلسه محروم شده بود. آنها از جایگاه کسب سهمیه لیگ قهرمانان، به رتبه دهم سقوط کردند سرمربیشان امیدوار است که شروع خوبی در این فصل داشته باشند.

سیم دی یانگ- خرید جدید نیوکاسل- به دلیل مصدومیت در این دیدار نخواهد بود  و تیوته و پاپیس سیسه نیز شرایط بازی کردن را به دست نیاوردند و این در حالیست که رایان تیلور که مدت‌ها از میادین دور بود، می‌تواند بازی کند.

     
آی اسپورت
2014-08-17 11:40:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر