فهرست
لوورن: پیشنهادات خوبی داشتم ولی تنها انتخابم لیورپول بود
لوورن: پیشنهادات خوبی داشتم ولی تنها انتخابم لیورپول بود

لوورن: پیشنهادات خوبی داشتم ولی تنها انتخابم لیورپول بود

آی اسپورت- دژان لوورن،  خرید جدید لیوپول عنوان کرد که او پیشنهادات وسوسه کننده ای در اختیار داشته ولی به لیورپول پیوسته و آنفیلد تنها انتخاب او بوده است.

مدافع کروات به سومین خرید لیورپول از ساوتهمپتون تبدیل شد. لیورپول پیش از او ریکی لمبرت و آدام لالانا را خریده بود. انتقال لوورن به لیورپول، سر و صدای زیادی به پا کرد زیرا خود او اعلام کرده بود که می‌خواهد از ساوتهمپتون برود.

او در جمع خبرنگاران گفت: \" پیشنهادات بهتری از لحاظ مالی داشتم ولی از روز اول گفتم که می‌خواهم به لیورپول بروم. می‌خواهم اینجا چیزی به دست آورم زیرا می‌دانم که در باشگاه بزرگی هستم و برندن راجرز نیز سرمربی بزرگی است. استعداد‌های فوق‌العاده ای اینجا هستند و شگفت زده شده‌ام. فصل گذشته نشان دادند که چه کار‌هایی می‌توانند انجام دهند و من به آنها اطمینان کامل دارم.\"

لوورن درباره  تقابل با تیم سابقش در اولین بازی لیگ گفت: \" این که در اولین بازی با آنها روبرو شویم، تقدیر بوده است. تنها روی بازی ام تمرکز می‌کنم به ساوتهمپتون فکر نمی‌کنم. شاید کمی به خاطر نوع جدایی ام از من ناراحت باشند. من گفتم که می‌خواهم بروم زیرا لیورپول باشگاه بزرگی است و این شانس تنها یک باردر زندگی به سراغ انسان می‌آید.\"

     
آی اسپورت
2014-08-17 10:34:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر