فهرست
حسرت منصوریان بیشتر شد:  اوجِ حق‌دوست
حسرت منصوریان بیشتر شد: اوجِ حق‌دوست

حسرت منصوریان بیشتر شد: اوجِ حق‌دوست

آی‌اسپورت-  گل زدن با پیراهن استقلال آرزوی هر فوتبالیستی است. گل زدن در روز تولد هم شیرین  خاصی دارد. چه شیرین‌تر که این گل در بیست‌ویک سالگی زده شود. مجتبی حق‌دوست در بازگشت به آبادان، همه آرزوهایش را یک‌جا جشن گرفت. در تولد بیست‌ویک سالگی‌اش اولین گلش با پیراهن استقلال را به ثمر رساند. حق‌دوست برای رسیدن به دومین گلش با پیراهن استقلال، یک بازی صبر کرد. پس از بازی مقابل پیکان، باز هم در دیداری خارج از خانه و این بار در سرمای تبریز دومین گلش را به ثمر رساند.

جالب است که مجتبی حق‌دوست تا پیش از این یک ماه، در لیگ برتر فقط یک گل زده بود. آن هم گل دوم نفت تهران به پرسپولیس. در دیداری که منصوریان وعده داده بود با برد مقابل پرسپولیس، قهرمانی را از این تیم بگیرد. در همان زمان‌ها بود که علیمنصور تصویری از حق دوست را روی صفحه اینستاگرامش آپلود کرد و از او به عنوان یک بازیکن آینده‌دار تقدیر کرد.

حالا یک بار دیگر مجتبی حق‌دوست عصای دست منصوریان شد و او را از لبه تیغ نجات داد. حق‌دوست که یکی از بازیکنان استقلال در راه جوان‌گرایی بود، پاسخ خوبی به اعتماد کادرفنی داد. حالا منصوریان بیشتر حسرت می‌خورد که این بازیکن 21 ساله را آخر فصل از دست خواهد داد. حق دوست با قراردادی قرضی برای یک نیم فصل به استقلال آمد و در پایان لیگ شانزدهم باید به نفت تهران برگردد.

 

 

۲۰    
آی اسپورت
2017-02-01 19:25:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر