فهرست
دکه آنلاین: سینما استقلال
دکه آنلاین: سینما استقلال

دکه آنلاین: سینما استقلال

آی اسپورت –  خبر ورزشی با اشاره به بحرانی که استقلال درگیرش شده از تیتر سینما استقلال استفاده کرده و تمام شایعات و اخباری که طی 24 ساعت گذشته درباره این تیم مطرح شده را روی جلد آورده. این روزنامه با مهدی طارمی هم مصاحبه کرده و از قول او نوشته که پرسپولیس بازی با پیکان را دیلیت کرده است.

 

خبر ورزشی 29 شهریور
خبر ورزشی 29 شهریور

روزنامه گل از دیدار امشب استقلال و ذوب آهن به عنوان بازی تاج و تخت نام برده و اینکه امیر قلعه نویی تکلیف علیرضا منصوریان را مشخص خواهد کرد. این روزنامه حساب کرده که داریوش شجاعیان برای هر بازی در استقلال بالای 78 میلیون از این تیم گرفته. سیروس الوند هم گفته که می توان فیلمی مستند درباره علی کریمی ساخت.

 

روزنامه گل 29 شهریور
روزنامه گل 29 شهریور

عکس یک پیروزی شجاع خلیل زاده و رویارویی او با تیم سابقش است اما تیتر اصلی این روزنامه به حواشی استقلال اختصاص دارد که باعث واکنش علی پروین شده و او گفته که به کار بردن قسم به جان بچه و نوه ات، زشت است.

 

پیروزی 29 شهریور
پیروزی 29 شهریور

ایران ورزشی با انتشار عکسی از علیرضا منصوریان نوشته که او مدعی شده در صورت پیروزی مقابل ذوب آهن در دیدار امشب، از سمتش استعفا خواهد داد. این روزنامه نوشته رایان تفضلی در انتظار دعوت کارلوس کی روش است تا این مدافع 196 سانتی هم به تیم ملی بیاید.

ایران ورزشی 29 شهریور
ایران ورزشی 29 شهریور

 

 

۲    
آی اسپورت
2017-09-20 09:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر