فهرست
مونتلا: پیروزی مقابل رئال در دیدار دوستانه هم خوشحال کننده است
مونتلا: پیروزی مقابل رئال در دیدار دوستانه هم خوشحال کننده است

مونتلا: پیروزی مقابل رئال در دیدار دوستانه هم خوشحال کننده است

آی اسپورت- وینچنزو مونتلا، سرمربی فیورنتینا، با ابراز خشنودی از پیروزی تیمش مقابل رئال مادرید، از نمایش شاگردانش در این دیدار ابراز خشنودی کرد.

رئال و فیورنتینا شب گذشته در ورشو مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت شاگردان مونتلا توانستند به پیروزی 2-1 برسند.

مونتلا به خبرنگاران گفت:\" از این پیروزی بسیار خوشحالم؛ چرا که برابر تیم بزرگی بازی را به سود خود به پایان بردیم. بازی خوب و حساب شده ای را به نمایش گذاشتیم؛ هر چند شروع بسیار بدی داشتیم. می‌توانستیم در نیم ساعت نخست بهتر ظاهر شویم. در شروع بازی اسیر حریف شدیم اما رفته‌رفته خود را پیدا کردیم و تیم برتر میدان شدیم.
بازی پایاپایی را برابر رئال مادرید به نمایش گذاشتیم. از این نتیجه و نمایشی که داشتیم بسیار خوشحال هستم. هر چند این بازی دوستانه بود اما از این پیروزی خوشحالم. استفاده خوبی از این دیدار دوستانه کردیم؛ چرا که نقاط قوت و ضعف خود را شناسی کردیم و پیروزی روحیه بخشی را به دست آوردیم.
باید از این پیروزی خوشحال باشیم و به خود ببالیم. این پیروزی باعث شد تا فصل را با روحیه بالایی آغاز کنیم. در دیدار برابر رئال ثابت کردیم که از نظر بدنی بسیار آماده هستیم و این نشان می دهد که آماده هستیم تا فصل جدید رقابت های سری A را آغاز کنیم.
ما هویت و شخصیت قوی داریم و می توانیم بهتر از این هم ظاهر شویم. پیروزی همواره لذت بخش است اما نباید فراموش کنیم که هدف اصلی ما درخشش در رقابت های سری A است.\"

     
آی اسپورت
2014-08-17 12:20:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر