فهرست
گزارش روز: کشمکش های بی پایان تمدید قرارداد کی روش/ دارد خیلی دیر می شود..!
گزارش روز: کشمکش های بی پایان تمدید قرارداد کی روش/ دارد خیلی دیر می شود..!

گزارش روز: کشمکش های بی پایان تمدید قرارداد کی روش/ دارد خیلی دیر می شود..!

آی اسپورت- پس از حدود یکماه از پایان مسابقات جام جهانی هنوز وضعیت تیم ملی کشورمان مشخص نشده است و معلوم نیست کارلوس کی روش بالاخره به عنوان سرمربی تیم ملی مشخص می شود یا خیر؟ 
علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال با فشار رسانه ها بالاخره مجبور شد تا تن به تمدید قرارداد به کی روش بدهد. هر چند او در ابتدا از قیمت بالای کی روش سخن می گفت، اما سرمربی تیم ملی مدام صحبت های رییس را تکذیب می کرد و بالاخره مشخص نشد واقعیت چه بوده است. هر چند سرمربی تیم ملی با همان مقدار قرارداد قبلی  حاضر به ادامه ی کار در ایران شد.
پس از چندین روز مذاکرات مختلف کی روش به کشورش سفر کرد تا برای امضای نهایی قرارداد به ایران برگردد. او قرار بود در تاریخ 12 مرداد به ایران بیاید اما با گذشت 16 روز از تاریخ وعده داده شده، وی هنوز به ایران بازنگشته است و وضعیت تیم ملی در آستانه ی جام ملت های آسیا هم چنان مبهم است.
گویا در قرارداد نهایی که کفاشیان برای کی روش فرستاده است چند بند اضافه شده است که اصلا در مذاکرات قبلی مطرح نشده است و شامل توافقات رییس فدراسیون و کی روش نبوده است.
این سرمربی پرتغالی هم با ناراحتی از این موضوع فعلا بنای بازگشت به ایران را ندارد و امضای قرارداد را منوط به توافق قبلی و حذف این بندها کرده است.

به هر حال علی کفاشیان این روزها به قول خودش حسابی درگیر حضور در مجمع آسیا است و وقت پرداختن به تیم ملی را ندارد اما اینکه با چه متر و استدلالی به یکباره و بدون مذاکرات قبلی چند بند را به قرارداد سرمربی تیم ملی اضافه می کند ، علتش را فقط و فقط باید از خودش پرسید.


 باید منتظر ماند و دید آیا در روزهای آینده قرارداد کارلوس کی روش با تیم ملی ایران تمدید می شود یا خیر؟!  در این بین کفاشیان قول انتهای هفته را داده است اما کی روش در مصاحبه با اکیپ تاریخی برای بازگشت مشخص نکرده است .


مشخصا در میان این کشمکش ها ، تیم ملی بیشترین ضرر را  خواهد دید. اینکه کی روش ماه گذشته عنوان کرده بود برای استارت جام ملت ها دیر شده است و با گذشت یکماه هنوز وضعیت تیم ملی روی هوا است، باید به مسئولان گفت: آقایان؛ دارد خیلی دیر می شود..! 

     
آی اسپورت
2014-08-17 12:22:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر