فهرست
مویس: می‌خواستم رونالدو، فابرگاس و بیل را برای منچستریونایتد بخرم
مویس: می‌خواستم رونالدو، فابرگاس و بیل را برای منچستریونایتد بخرم

مویس: می‌خواستم رونالدو، فابرگاس و بیل را برای منچستریونایتد بخرم

آی اسپورت- دیوید مویس، سرمربی سابق منچستریونایتد اعلام کرد که  می‌خواسته کریستانو رونالدو و گرث بیل را برای یونایتد به خدمت بگیرد.

سرمربی اسکاتلندی پس از جدایی فرگوسن از یونایتد، جایگزین او شد ولی نتایج بسیار ضعیفی با منچستر گرفت و در اواخر فصل اخراج شد. او پس از 20 سال، منچستر را به رتبه ای پایین تر از چهارم رساند و موفق نشد سهمیه لیگ قهرمانان را به دست آورد.

او در مصاحبه با دیلی میل گفت: \" مدارک علاقه و درخواست من برای خرید بیل، فابرگاس و رونالدو ثبت شده است. وقتی در ابتدا کار را شروع کردم، می‌خواستم رونالدو را بخریم. به خرید چند نام بزرگ نزدیک شده بودیم ولی  هیچ اتفاقی نیفتاد. من تیم را از موفق ترین سرمربی تاریخ دریافت کرده بودم. مدیریت باشگاه نیز تغییر کرده بود بنابراین دو نفر جدید کار را شروع کرده بودند.\"

مویس تاکید کرد که سرمربی مناسبی برای یونایتد بوده ولی قبول می‌کند که فرگوسن بالاتر از همه ی سرمربی ها است.

او گفت: \" حضور من در یونایتد، ورود به یک منطقه غیرمشخص بود و حالا که نگاه می‌کنم، می‌بینم که کاری غیرممکن پیش روی من بوده است. ولی فکر می‌کنم که برای جانشینی فرگی انتخاب مناسبی بودم. من 11 سال در اورتون بودم و به لیگ قهرمانان صعود کردیم، در فینال جام حذفی حضور داشتیم و من 3 بار بهترین مربی فصل شدم. من در کنار مربی‌های باتجربه لیگ بودم و یونایتد همیشه سرمربی بریتانیایی داشته است. \"

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-17 15:21:36
نظر دهید
۴ نظر
ابول چلسی
يكشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۵
واقعالیاقت منچستریونایتدبازیکنای بزرگی مثل رونالدو بیل وفابرگاس هستند-حیف این تیم بزرگ که براش همچین هزینه هایی نشه
-
يكشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۶
حالا چون رونالدو و بیل و فابرگاس رو میخواستی و مدارکش موجوده نشون دهنده ی اینه که مربی خوبی بودی و هستی؟؟؟ فرگوسن با همین بازیکنا قهرمان لیگ میشد . اگه قرار باشه بهترین بازیکنا رو بیاری تیم خودت که دیگه تیم مربی میخواد چیکار؟
-
يكشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۲
آرزو بر جوانان عیب نیست.
آیمار
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۲۰
بابا لامصب یه ذره انصاف داشته باش، مگه اینایی رو که گفتی میتونستی بخری؟ حتا فابرگاس نیومد این تیم، رونالدو و بیل رو با سیصد میلیون پوند هم نمیتونستی بخری، آخرشم پنجم میشدی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر