فهرست
برش تاکتیکی؛ سایه روشن های اولین دیدار فصل برای فن خال
برش تاکتیکی؛ سایه روشن های اولین دیدار فصل برای فن خال

برش تاکتیکی؛ سایه روشن های اولین دیدار فصل برای فن خال

گری پارکینسون- فور فور تو

آی اسپورت- اولین حضور رسمی لوئی فن خال روی نیمکت منچستریونایتد احتمالا کمی بیش از آنکه این مربی هلندی انتظار داشت، دشوار بود. بازیکنان سوانسی میزبان شان را با نتیجه ای که هواداران در زمان مویس به آن عادت کرده بودند، غافلگیر کردند؛ شکست 2-1.

کسی چندان متعجب نشد وقتی فن خال تیمش را با آرایش 2-1-4-3 راهی میدان کرد؛ هرچند بعضی از بازیکنان تیم، اولین بار بود که بازی در الدترافورد را تجربه می کردند. تایلر بلکت در سمت چپ خط دفاعی قرار گرفت و جسه لینگارد هم در سمت راست خط میانی (اشلی یانگ هم در خط میانی و سمت مقابل بازی می کرد). هیچ یک از ستاره های آکادمی باشگاه در ترکیب تیم حضور نداشتند اما در نیمه دوم، فن خال ترجیح داد بی خیال دفاع سه نفره شود و تیمش را با آرایش 1-3-2-4 به زمین فرستاد.
\"Ki

در نیمه اول این سوانسی بود که با یک کار تاکتیکی بهتر، توانست روی ضد حمله به گل برسد. کی سونگ یئونگ در حالی که توسط هیچ بازیکنی تحت فشار نبود، توانست پاس ناتان دایر را به گل تبدیل کند. منچستریونایتد در دقیقه 53، با یک ضربه برگردان از وین رونی، کاپیتان جدید تیم، کار را به تساوی کشید اما اولین دیدار فصل، برای کاپیتان و سرمربی جدید، پایان خوشی نداشت.

در حالی که خط میانی نه چندان درخشان منچستریونایتد، به دفعات از توپ های بلند برای موقعیت سازی استفاده می کرد- شرایطی که با حضور مروان فلینی هم تغییری در آن ایجاد نشد- این سوانسی بود که به گل سوم بازی رسید. اشلی یانگ نتوانست مانع از ارسال جفرسون مونته رو شود و در نهایت توپ در یک رفت و برگشت، توسط ژیلفی سیگوردسون به گل تبدیل شد.
\"Temporary

فن خال در این دیدار نشان داد که چه ایده هایی برای تیمش دارد- استفاده از یک دفاع سه نفره اما در اختیار داشتن گزینه های جانشین در صورت نیاز- و بازیکنانش را هم به دلیل این نتیجه سرزنش نکرد اما مطمئنا ازاینکه در اولین دیدار مغلوب مربی جوانی مانند گری مانک شد، راضی نیست. یکی از نکات مثبت یونایتدها در این دیدار، تعداد شوت های به سمت دروازه بود که البته باید در دیدارهای بعدی، دقت آن افزایش پیدا کند.  ۱  
آی اسپورت
2014-08-17 16:32:57
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۴
امسال چلسی قهرمانه هه هه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر