فهرست
انریکه: سوارس در جام خوان گامپر بازی می کند
انریکه: سوارس در جام خوان گامپر بازی می کند

انریکه: سوارس در جام خوان گامپر بازی می کند

آی اسپورت- لوئیس انریکه، سرمربی بارسا، تایید کرد که لوئیس سوارس، مهاجم جدید تیمش، در دیدار فردا شب مقابل لئون در جام خوان گامپر بازی خواهد کرد.

این ستاره اروگوئه ای که توسط فیفا از حضور در همه فعالیت های فوتبالی برای 4 ماه محروم شده بود، با رای دادگاه حکمیت ورزشی، اجازه حضور در تمرینات و دیدارهای دوستانه را به دست آورد و اکنون انریکه قصد دارد از او در دیدار مقابل حریف مکزیکی استفاده کند.

او به خبرنگاران گفت:\" لوئیس سوارس در جام خوان گامپر برای دقایقی بازی خواهد کرد.او در همین دو جلسه تمرینی نشان داد که چقدر بااستعداد است. او همان بازیکنی است که ما به دنبالش بودیم.\"

به تازگی شایعاتی در مورد جدایی دنی آلوس از بارسا منتشر شده بود اما انریکه تاکید کرد که قصد ندارد این بازیکن را از دست بدهد.

\" من این را چندین بار هم گفتم. آلوس به دلیل حضور در جام جهانی، دیر به تمرینات اضافه شد اما از آمادگی فوق العاده ای برخوردار است. آلوس بازیکن بارساست و با ما خواهد ماند. در آینده، باید ببینیم چه رخ خواهد داد. من فرصت دارم که با همه بازیکنان تیم دیدار کنم. من در مورد بازیکنانی که اینجا نیستند، صحبتی نمی کنم.\"

انریکه همچنین در مورد انتقال قرضی دلوفئو به سویا، گفت:\"  باشگاه همیشه باید به دنبال قوی تر شدن باشد. انتقال قرضی دلوفئو تصمیم من بود. من فکر کردم که او در اینجا نمی تواند زمان کافی برای بازی کردن که برای پیشرفتش نیاز است را به دست بیاورد. او نیاز دارد تا پیشرفت کنم و نشان بدهد که می تواند برای باشگاه بزرگی مانند بارسا بازی کند.\"

بارسا در این تابستان تراشتگن و کلودیو براوو را به خدمت گرفت و هنوز مشخص نیست که کدامیک دروازه بان اصلی تیم در فصل پیش رو خواهند بود. اما انریکه تاکید کرد که تصمیم نهایی اش در این مورد را گرفته است:\" بله، من می دانم که کدامیک بازی خواهند کرد. هر کدام از سه دروازه بان ما می توانند دروازه بان اول باشند اما من تصمیم نهایی ام را گرفته ام.\"

     
آی اسپورت
2014-08-17 16:54:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر