فهرست
یادداشت روز:اعاده حیثیت دی ماریا و فصل دشوار خامس رودریگس
یادداشت روز:اعاده حیثیت دی ماریا و فصل دشوار خامس رودریگس

یادداشت روز:اعاده حیثیت دی ماریا و فصل دشوار خامس رودریگس

آی اسپورت - رئال مادرید شب گذشته در دیداری دوستانه در حالی مغلوب فیورنتینا شد که دی ماریا در اولین بازی خود پس از فینال چمپیونز لیگ برای این تیم بسیار خوش درخشید و بار دیگر نگاه ها را به سمت خود معطوف کرد.

خیلی ها تصور می کردند که دی ماریا در این بازی حضور پیدا نمی کند و به نوعی حاضر نیست تا ریسک مصدومیت و از دست دادن شانس ترک رئال مادرید را به جان بخرد. درخشش دی ماریا این سوال را بیش از پیش مطرح کرده است که آیا واقعا فروش این بازیکن کار عاقلانه ایست؟

آلفرو رلانیو سردبیر AS در یادداشت امروز خود می نویسد :


رئال و اتلتیکو شب گذشته در شرایطی به میدان رفتند که هر دو به وضوح به دو بازی سوپرجام روز سه شنبه و جمعه در مقابل یکدیگر فکر می کردند. به نوعی هر دو تیم در شرایطی به درون آب پریدند که لباس های خود را به تن داشتند.

دو تیم غایبین فراوانی داشتند؛ با این تفاوت که رئال باخت و اتلتیکو پیروز شد. حریفان هر دو تیم ایتالیایی بودند : فیورنتینا و سامپدوریا.

به طور حتم پیروز شدن حتی در بازی های دوستانه تاثیر روانی بیشتری به نسبت باخت، روی مجموعه یک تیم می گذارد. با این حال مهمترین مساله در این نوع بازی ها، میزان تاثیرگذاری بازیکنان جدید و تازه واردها در ریتم بازی دو تیم است.

در بازی رئال مقابل فیورنتینا، چیزی که بیشتر از همه جلب توجه کرد؛ بازگشت دی ماریا بود. او بار دیگر اعاده حیثیت کرد و نشان داد که اهل تسلیم شدن نیست . آنخل با نمایش فوق العاده خود، بار دیگر اعتماد هواداران را به خود جلب کرد.

بی جهت نیست که کارلتو در تمام طول تابستان و در تمام مصاحبه های خود بر حفط این بازیکن تاکید دارد. دقیقا خلاف تمام تحرکاتی که از جانب مدیریت باشگاه در مورد دی ماریا مشاهده شده است.

آنخل در بازی دیشب، تمام نود دقیقه را در زمین حضور داشت و نمایشی عالی از خود ارائه داد. در عوض، خامس رودریگس که یک نیمه برای رئال بازی کرد و تقریبا نقش یک 9 کاذب را بر عهده داشت؛ بار دیگر نشان داد که با پست جدید خود در رئال بیگانه است.

او در بیشتر زمان حضورش در زمین، نتوانست کیفیت همیشگیش را بروز دهد و این می تواند زنگ خطری برای این بازیکن در رقابت با دی ماریا برای بدست آوردن یک جای ثابت باشد.

اگر فرض را بر این بگیریم که مدیریت باشگاه از فروش ال فیدئو صرفنظر می کند؛ با این نمایش ها، خامس کار سختی برای رقابت با دی ماریا در پیش خواهد داشت. شاید بهتر باشد که آنچلوتی بار دیگر دست به تغییر تاکتیکی بزند و خامس را به پست دیگری منتقل کند. همان کاری که سال گذشته به نفع دی ماریا انجام داد.

اما خدیرا با نمایش شب گذشته خود پالس های منفی برای کارلتو روانه کرد. حالا این مربی می تواند با خیال راحت به مدیریت باشگاه اجازه دهد تا این آلمانی را به بایرن به عنوان جانشین خاوی مارتینس واگذار کند.بدون شک نبود خدیرا در این تیم رئال مادرید حس نخواهد شد.

اما دیگر تازه وارد ترکیب رئال، کیلور ناواس بود.ناواس دو گل دریافت کرد. او در اولین بازی خودش برای رئال دروازه بانی مطمئن نشان داد. روی هیچ کدام از دو گل مقصر نبود و یک مهار استثنایی هم داشت. او تصمیم گیری برای آنچلوتی را مشکل تر از قبل کرد.

در مجموع رئال فاصله زیادی با روز مسابقه با سویا در کاردیف داشت. البته جای نگرانی نیست . رئال نشان داده است که در مسابقاتی که باید از خود واکنش نشان دهد این کار را انجام می دهد. شاید همین سه شنبه و مقابل اتلتیکو این اتفاق بار دیگر تکرار شود.


آلفردو رلانیو : AS

رضا سیف

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-17 21:37:56
نظر دهید

۲ نظر
خدامی
يكشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۹
این یارو خارجیه شر نوشته! اخه بردن سویا مگه هنر میخواست؟ مرد بودن فیورنتینای ایتالیایی رو می بردن که اماده بود.اتلتیکو مثه بنز این ربال خوش شانس رو میبره.امسال واسه بازی نکردن خیلی ها تو این تیم جنجال درست میکنن
mr.masoud
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۱۳
خدامی جان مگه اسپانیا مثل ایرانه که بازیکن واسه بازی نکردن جنجال درست کنه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر