فهرست
انریکه: مسی آزاد است هرجا می خواهد بازی کند
انریکه: مسی آزاد است هرجا می خواهد بازی کند

انریکه: مسی آزاد است هرجا می خواهد بازی کند

آی اسپورت- لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا، اعلام کرد که می خواهد به لیونل مسی این آزادی را بدهد که در هر جای زمین که می خواهد، بازی کند.

گفته می شد انریکه قصد دارد از مسی بخواهد که در پستی به غیر از مهاجم نوک بازی کند تا به این ترتیب بتواند لوئیس سوارس، خرید جدید باشگاه را در این پست به کار بگیرد اما سرمربی جدید بارسا تاکید کرد که خط حمله این تیم در فصل جدید هم حول محور ستاره آرژانتینی شکل خواهد گرفت.

او به خبرنگاران گفت:\" لئو گزینه های زیادی در بازی اش دارد که ما نمی توانیم هیچ یک را نادیده بگیریم. او برای جابجایی در خط حمله، آزادی کامل دارد. او بی تردید بهترین بازیکن دنیاست و ما باید بازی تیم را با تحرک او تطبیق بدهیم.\"

انریکه همچنین در پاسخ به این سوال که قصد دارد از خاویر ماسچرانو در چه پستی استفاده کند، گفت:\" من عاشق بازی او هستم؛ چه به عنوان مدافع و چه هافبک دفاعی. او را در هر دو پست خواهیم دید.\"

بارسا فردا شب در جام خوان گامپر مقابل تیم مکزیکی لئون قرار خواهد گرفت و انریکه تایید کرد که تیمش هنوز در بهترین شرایط قرار ندارد:\" ما 100 درصد آماده نیستیم و این در این مقطع چندان عجیب نیست. اما بازیکنان سخت تر از آنچه من انتظار دارم، تمرین می کند. آنها فداکار می کنند و من 100 درصد خوش بین هستم. هواداران نمایشی که فردا شب خواهند دید را دوست خواهند داشت.\"

     
آی اسپورت
2014-08-17 18:11:04
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر