فهرست
پیکان، تارتار را از بحران فراری می دهد؟/ راه نجات 3 امتیازی گسترش
پیکان، تارتار را از بحران فراری می دهد؟/ راه نجات 3 امتیازی گسترش

پیکان، تارتار را از بحران فراری می دهد؟/ راه نجات 3 امتیازی گسترش

 آی اسپورت - نتایج گسترش فولاد در سه هفته ابتدایی رقابت های لیگ برتر ایران، به هیج وجه برای مدیران این تیم راضی کننده نبوده است. آن ها پس از کسب تنها یک امتیاز از دو مسابقه اول، به تارتار و شاگردانش تاکید کرده بودند که از آن ها برد می خواهند اما در دیدار سوم برابر سایپا نیز نتیجه ای بهتر از یک تساوی بدون گل برای آبی های تبریز رقم نخورد تا بر خلاف تیم دیگر این شهر، اوضاع برای گسترش مساعد نباشد.

تیم مهدی تارتار، در هفته اول رقابت ها در اهواز برابر استقلال خوزستان به تساوی رسید. نتیجه ای که در شروع کار و در یک دیدار خارج از خانه نمی توانست برای این تیم بد تلقی شود. در هفته دوم اما آن ها به سادگی در برابر سپاهان شکست خوردند و اولین  امتیاز خانگی فصل را تقدیم حریف کردند. گسترش همانند دومین دیدار، در مسابقه سوم هم نتوانست گلی به ثمر برساند تا اوضاع خط حمله این تیم کمی نگران کننده به نظر برسد.

گسترش فولاد در فصل نقل و انتقالات، تغییرات زیادی در خود داشت. آن ها ستاره های جوان شان را به تراکتور داند، با رسول علیزاده کارشکته و گلزن وداع کردند، محسن فروزان را به استقلال فرستادند و ایمان موسوی را نیز به تیم اسکوچیچ تقدیم نمودند. این تیم در عوض در کنار مرتضی اسدی و مهدی نظری و البته خرید عجیب مگنو باتیستا، تعدادی بازیکن جوان به تیمش اضافه کرد که به نظر می رسد برای خو گرفتن به شرایط لیگ برتر هنوز زمان نیاز داشته باشند.

 در دیدار روز سه شنبه، مدیران و البته هواداران اندک گسترش تنها برد از مهدی تارتار طلب می کنند. کار اما زمانی برای این مربی سخت می شود که او باید با پیکان منصور ابراهیم زاده نبرد کرد. تیمی که دقیقا در شرایطی مشابه با گسترش قرار دارد و از آن جایی که خریدهای نجومی زیادی را نیز در تابستان انجام داده، حتی بیشتر از تیم آبی تبریز به جهت کسب تنها 2 امتیاز از 3 بازی تحت فشار قرار دارد. واضح است که بازنده این مسابقه، برای چند هفته وارد فضای بحران خواهد شد و البته هیچکدام از دو تیم برای تساوی به میدان نخواهند رفت. تارتار برای فرار از اولتیماتوم های این روزها، تنها به 3 امتیاز این دیدار احتیاج دارد. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-17 18:45:08
نظر دهید

۲ نظر
منصور ابراهیم زاده
يكشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۲
بــرد بــا شــاگــردان مــنــصــور خــان هــســت
-
دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳، ۰۴:۱۶
تار تار در حد باشگاه خصوصی و حرفه ای گسترش فولاد که تمام زیر ساختها و امکانات لازم برای تبدیل شدن به یک تیم رویایی را دارا می باشد نیست و برای این تیم کوچک است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر