فهرست
پیشنهاد بارسا برای مسی/ دستمزد 40 ميليون يورویی!
پیشنهاد بارسا برای مسی/ دستمزد 40 ميليون يورویی!

پیشنهاد بارسا برای مسی/ دستمزد 40 ميليون يورویی!

آی اسپورت- مديران باشگاه بارسلونا مقدمات لازم براي تمديد قرارداد ليونل مسي را فراهم كرده‌اند و تنها مانده تعيين زماني براي برگزاري جلسه‌اي سرنوشت‌ساز در اين رابطه. در اين جلسه كه به زودي برگزار خواهد شد، خورخه مسي، پدر و مديربرنامه‌هاي ستاره آرژانتيني با جوزپ ماريا بارتومئو، رئيس باشگاه كاتالان پاي ميز مذاكره خواهند نشست و مذاكرات رسمي‌شان براي تمديد قرارداد حضور لئو در باشگاه بارسلونا بعد از 30 ژوئن سال 2018 را آغاز خواهند كرد. البته اين احتمال وجود دارد كه مذاكرات در اين رابطه در يك جلسه به اتمام نرسد و در چندين جلسه متعدد ادامه يابد.

 تا به اينجا اگرچه اين موضوع در جلسه‌اي رسمي مورد بررسي قرار نگرفته ولي پيغام‌ها و پالس‌هاي مثبتي از سوي طرفين فرستاده شده كه اين باعث مي‌شود همگي خوشبينانه در انتظار برگزاري اين جلسات و نهايتاً تمديد قرارداد لئو با بارسا و دست به قلم شدن او باشند.

مديران ارشد مالي و اقتصادي باشگاه بارسلونا مدت‌هاست كه مشغول محاسبه آمار و ارقام دستمزد پرداختي به مسي و رقم دستمزد پيشنهادي (كه با بهبود چشمگيري همراه خواهد بود) براي تمديد قرارداد او هستند و به پيش‌بيني اوضاع خزانه باشگاه به ويژه بعد از تمديد قراردادهاي نجومي بازيكناني مثل لوئيس سوارس و نيمار مي‌پردازند و حساب‌هاي مالي باشگاه را بالا و پايين مي‌كنند.

 در اين ميان تمام شنیده‌ها حكايت از آن دارد كه مقامات بارسلونا در قرارداد جديد مسي، قصد دارند سالانه مبلغي بين 35 تا 40 ميليون يورو به او دستمزد بدهند. منابع خبری به روزنامه آس گفته‌اند: «سران باشگاه بارسلونا قدرت اقتصادي لازم براي انجام اين كار را دارند.» اين خبري است كه از ورزشگاه نوكمپ به گوش خبرنگاران آس رسيده و به نظر مي‌رسد كه با اين رقم پيشنهادي و خوشبيني‌هاي موجود در مسير تمديد قرارداد مسي، او در نوكمپ ماندگار شود.

     
آی اسپورت
2017-01-22 20:28:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر