فهرست
رکورد بد منصوریان؛ ۴باخت در ۶بازی
رکورد بد منصوریان؛ ۴باخت در ۶بازی

رکورد بد منصوریان؛ ۴باخت در ۶بازی

آی اسپورت - علیرضا منصوریان سرمربی مستعفی استقلال تهران طی دوران حضورش به عنوان سرمربی استقلال، رکوردهای منفی زیادی به جا گذاشت. برخی از رکوردهای منفی که علیرضا منصوریان در استقلال به جا گذاشت، ممکن است تا سال‌های سال پابرجا بماند. زیرا تکرار چنین عملکرد و نمایش بسیار ضعیف امری بسیار بعید به نظر می‌رسد. یکی از رکوردهای منفی که در زمان مربیگری منصوریان برای استقلال ثبت شد، بیشترین تعداد باخت آبی پوشان در تاریخ لیگ برتر تا پایان هفته ششم و حتی هفته هفتم است.

استقلال با هدایت منصوریان در هفته‌های ابتدایی لیگ امسال نتایج خوبی کسب نکرد و در شش هفته ابتدایی، 4 بازی را واگذار کرد و مقابل حریفان شکست خورد. در تاریخ رقابت‌های لیگ برتر، تا کنون سابقه نداشته که استقلال از شش بازی ابتدایی خود متحمل ۴ شکست شود.

حتی در صورتی که این آمار را تا پایان هفته هفتم در نظر بگیریم، باز هم استقلال لیگ برتر هفدهم با هدایت علیرضا منصوریان، بدترین عملکرد را از این لحاظ به خود اختصاص داده و در ۷ بازی اول خود، در ۴ بازی شکست خورده است. یعنی تا کنون استقلال تهران در رقابت‌های لیگ برتر در هیچ دوره‌ای از ۷ بازی اول خود ۴ شکست نداشته است.

90tv

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-09-24 10:39:00
نظر دهید

۱ نظر
جاج
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۲
این بنده خدام مثل مموتی یه سوتفاهم زشتی بود که اتفاق افتاد. ولش کنید
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر