فهرست
تست پزشکی اومانا مثبت بود/ خواجه وند: همین امروز با او می بندیم
تست پزشکی اومانا مثبت بود/ خواجه وند: همین امروز با او می بندیم

تست پزشکی اومانا مثبت بود/ خواجه وند: همین امروز با او می بندیم

آی اسپورت - به نظر می رسد پروژه امضای قرارداد پرسپولیس با جانشین کاستاریکایی جلال حسینی پس از مدت ها کش و قوس سرانجام تا ساعاتی دیگر نهایی می شود. 

به گزارش آی اسپورت  و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنا بر اعلام کادر پزشکی سرخپوشان، تست پزشکی میشل اومانا به طور کامل انجام شد. 

کادر پزشکی پرسپولیس که از صبح دیروز این بازیکن را همراهی می‌کرد تا آزمایش خون، تست قلب، اکو، MRI و سایر معاینات بالینی و تشخیصی طبق نظر کمیته پزشکی فدراسیون انجام شود، اعلام کرد: کلیه موارد انجام شده مثبت بوده است و این بازیکن از نظر پزشکی مشکلی ندارد. کادر پزشکی همچنین، تاکید کرد: از مچ پا و زانوی این بازیکن نیز طبقبرنامه، تصویربرداری MRI انجام شده است.

شهبازی مسوول وضعیت بازیکنان در سازمان لیگ نیز، اعلام کرد: طبق آیین نامه هر بازیکن پس از عقد قرارداد، به محض دریافت ITC بدون گذشت زمان امکان همراهی باشگاه خود را در رقابت‌های لیگ برتر خواهد داشت.


سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: برای نهایی شدن توافق با میشل اومانا و عقد قرارداد با وی منتظر مجوز پزشکی بودیم و سعی می‌کنیم امروز نسبت به امضای قرارداد وی اقدام شود.


مهدی خواجه‌وند افزود: در روزهای گذشته برای موضوعات مختلف به توافق‌های خوبی رسیده بودیم اما برای نهایی شدن کار و عقد قرارداد منتظر دریافت مجوز پزشکی بودیم. با توجه به اینکه تست‌های انجام شده مثبت اعلام شده است، مجوز پزشکی را دریافت می‌کنیم و با توجه به آن به امید خدا برای عقد قرارداد اقدام می‌شود که سعی می‌کنیم همین امروز باشد.

     
آی اسپورت
2014-08-17 18:43:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر