فهرست
تنه ریف، مقصد احتمالی کریم انصاری فرد
تنه ریف، مقصد احتمالی کریم انصاری فرد

تنه ریف، مقصد احتمالی کریم انصاری فرد

 آی اسپورت - آقای گل سیزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر ایران، هنوز هم تیم فصل آینده اش را انتخاب نکرده است. کریم انصاری فرد که این روزها در کمپ تیم ملی در کنار تعدادی دیگر از ستاره های بدون تیم فوتبال ایران تمرین می کند، کمتر از دو هفته دیگر فرصت دارد تا با یک تیم خارجی قرارداد امضا کند و تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات اروپا، تیم بعدی اش را بشناسد.

شنیده می شود کریم انصاری فرد به باشگاه تنه ریف اسپانیا نزدیک شده و احتمالا به این تیم خواهد پیوست. تنه ریف در رقابت های دسته یک فوتبال اسپانیا حضور دارد و فصل گذشته در این لیگ به مقام یازدهم رسیده است.  ظاهرا کریم از لیگ های روسیه و یونان نیز پیشنهاد بازی دریافت کرده است اما ترجیح می دهد به اسپانیا برود و در این کشور توپ بزند. حتی در رقابت های دسته یک این کشور.  

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-17 18:50:06
نظر دهید
۲ نظر
-
يكشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۳
خااااااااااااااااااااااااااااااااااک
-
يكشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۹
واقعیت فوتبال ما:لژیونرهای ما تو لیگ های عربی یا دسته دوم لیگ های معتبر یا لیگ های غیر معتبر بازی می کنن.دیگه بازی تو بایرن برا ما رویا شده.اون وقت هر سال قرارداد بازیکنای داخلی به صورت نجومی بالا میره.بازیکنی که در حد لیگ 2 اروپایی هم نبستن.واقعا انگیزه پیشرفت دارن تا سطح فوتبال ما پیشرفت کنه.....اخه چرا ؟تا کی .....؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر